Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de bloom 2018 men’s p/1/2 criterium

Road_Runner

Road Runner
Tepki
24.820
Bisiklet
Cervélo
Türkiye’de maalesef göremeyeceğimiz, yarışma hissini yaşayamacağımız güzel bir organizasyonun videosunu paylaşıyorum arkadaşlar.

Jem Arnold, takip ettiğim bir amatör. Güzel Videolar paylaşıyor ve açıklıyor. Son 5 tur kala sanırım bir sağlık sorunu (anonstan Medical situation diye duydum emin değilim) sebebiyle yarış tekrar başlatılıyor. Son 5 tur mutlaka izlenmeli :)

Yarıştaki viraj teknikleri, ataklar, atağa cevap verme, kadans-nabız-hız değerleri, diğer yarışçıların görünüşleri, (oldukça fit ve güçlü görünüyorlar) kullanılan bisiklet ve ekipmanlar, seyirciler, ortam, sadece 2 caddenin kapatılarak böyle güzel ve eğlenceli bir organizasyonun yapılabiliyor oluşu, hepsi videoda var ve öğrenecek, görecek çok şey var arkadaşlar. İzlerken resmen o heyecanı yaşıyor insan. Düşünsenize şu yarış bizde olsa, daha heyecan verici ne olabilir ki :)

Yakın zamanda umudum olmasa da, yine de darısı başımıza.

İyi seyirler :):harika:

Yorumlarınız, aklınıza takılanlar ve merak ettikleriniz konuşulmayı bekliyor :)

Scudo
@Serkan Mıstınoğlu Tour de Bloom'un bireysel zamana karşı ,tırmanış vb kategorileri var mı?Sadece cadde yarışı şeklinde mi?Açık yollarda veya başka alanlarda da yapılıyor mu?

Bloom videosunda 55 'e(Screenshot_20180511-014915.png 57 imis) viraj alıyorlar :confused::confused::confused::confused::confused:

Hr 166 sabit♡♡♡♡

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
Kriteryum yarışları ile ilgili daha detaylı bir başlık olsa çok güzel olur. Nedir, ne değildir detaylı anlatılsa mesela. Ben kriteryum yarışlarını izlemeyi çok seviyorum ama o yarışlarla ilgili çok da detaylı bir bilgiye sahip değilim mesela, sadece izliyorum.

• Beğen
Tepkiler: parathoner
Geri