Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trek Domane

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
581
Bisiklet
Cannondale
Cyclocross olarak Canondale superx carbon rival kullanmaktayım son 8 yıldır.
Çok iyi - konforlu ve performans sağlayan bir bisiklet.

Yenileme gereksinimi duyunca uzun araştırmalar sonucunda gravel modellere baktım.
SCOTT ve Merida ilgimi çekti..Ancak son etapda Trek Domane carbon da karar kıldım.

Bisiklet cidden Compact bir yapıda.Bozulacak, gevşeterek bir yeri yok.Cok kaslı ve sağlam.
Donanımı iyi.

Konfor gravel.Surucu için tam ergonomik yapılmış.
Uzun sürüşler yaptığım için bu önemli.
Ultegra ilk kez kullanıyorum.
Sram rival "double tap" ına alışmışım.
Ultegra yi çok sevdim diyemem.

Üzerinde gelen 32 lik Bintrager lastikler çok iyi.
Akıyor, tırmanıyor.
Dişli oranları çok iyi ayarlanmış.

Daha sonra ayrıntılar yazacağım.

Dosyalar

• Screenshot_2020-09-28-09-54-58-159_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-09-28-09-54-58-159_com.whatsapp.jpg
    221,9 KB · Okunma: 151
Scudo
merhaba ,

Hayırlı olsun öncelikle yeni bisikletiniz . SL 7 Almayı düşünüyorum , tavsiye eder misiniz ( 7.9 dan geçiş yapacağım , 38 mm lastik aralığı ve disc fren tercih nedenlerim ).
Bilginiz için teşekkürler ,

Gravel model olan (Domane)
Çok güzel .SL 7 ciddi üst model.
Tabii ki öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Tolga_907
Merhaba.
2019 sl6 domane kullanıyorum 2 sezondur. 10 bin km yi rahat geçmişimdir. 2020 de gövde değişti, hiç tecrübe etmedim arada çok fark var mı bilemiyorum, 2019 için konuşursak olayı çok konforlu olması. Ön ve arkada isospeed iyi işliyor. 32 lastikle gelmişti ilk haftadan memnun kalmadığım için değiştirdim, 28 gp5000 tl kullanıyorum şu an geniş lastikle daha da rahat hale geliyor. İyi bir bike fit şart. 40 yaşımdayım, 100 km'yi devirdikten sonra kıçım başım ağrımadan bisikletten iniyorum. Benim gibi yaşlılar icin bu önemli :)

Merhabalar ,

Geçen hafta aldım, gerçekten çok güzel model .32 ölçü lastik çok konforlu geldi .
Fx fitness serinden geçtiğim ciddi farklılıklar yaşadım . Bilgileriniz için teşekkürler,

Geri