Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

UMIT blackhawk ve Bianchiyle akrobasi denemelerim:)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Sedona
Bisikletlerin özelliklleri:UMIT blackhawk ve Bianchi(eski bi model)
Frenler:şöle böle
Amortisörler:yaylı yatak gibi
Kadrolar:demir taş gibi maaşallah :)

Arkadaşlar yakında trial bisiklet alacağım bu videomu buraya koydum ki hem eğlenelim hem ben de biraz trial hakkında bilgilerinizi öğreneyim.Her türlü eleştiriye açığım akrobasi ve engel aşma işinde kendimi geliştirmek istiyorum bu nedenle bana önerebileceğiniz modeller varsa söyleyin ben araştırırım fiyat sınırı 1000 ytl yi geçmesin...

(link)

Scudo
valla zevkle izledim arkadaşlar anlaşılan bisikletlere çok alışmışsınız ve gerçekten yeteneğede sahipsiniz kanımca bu bisikletlerle bu hareketler bence mükemmel daha iyi bisikletlerle sizi düşünemiyorum :D:D harika olursunuz
daha iyi bisikletlerle daha süper akrobasilere inşallah :)

@numanstein

Scott Voltage in kadro açıları yapacağın işe uygun. Bu tarzda bir bisiklet alman senin için daha iyi olacaktır.

vayy beee eski günlerime döndüm bu ümitin aynısı vardı nbende gavur ne çilemi çekti canım benim

gerçekten çok taktir ettim demekki sana profesyonel bisiklet versek uçucan :D maşşallah gerçekten tebrikler

Arkadaşların da dediği gibi bu bisikletlerle birkaç temel hareketi yapabiliyorsun.Azmin elinden hiçbirşey kaçamaz :)
Scott Voltage'ı tavsiye ederim.Bindiğin kategoriye en uygun bisiklet kadrosuna sahiptir.Cannondale Chase de var ama fiyatı yüksek.
Videonun müziği güzel, coşturucu da, yalnız o müzik kullanılacaksa videoyu ya daha yavaş oynatımda kaydedecektiniz ya da içine bol bol arazi teknik inişi koyacaktınız (o inişler de hızlı oynatım olacaktı)
Birkaç tane New World Disorder filmi seyredin, dediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Bu arada o çift yaylıyı bu binişlerinde hiç kullanma.Onu işte o bahsettiğim arazide teknik inişlerde kullanın ve onları da videoya kaydedin :)
Tebrikler, devamını bekliyoruz ;)

gercekten supersiniz muzik video cekim hızı her sey super ayrıca bizimle paylasmanız cok daha super ...

bence hemen bir bmx al derim. sen o bisikletlerde harcanıyorsun. çalışman gayet güzel başarılarının devamını dilerim

gerçekten bu bisiklette bu kadar yapıyorsanız...scott voltage felan olsa çok daha iyi hareketler çıkar...ayağınıza sağlık :D

helalll manyak hareketler yapmışın abi gerçektern trial bisiklet lazım sana çek yazmak isterdim ama şansa bakki çek defterimin yaprağı bitmiş :p :D:D:D:D:D:D

Bisikletin marka/modeli ikinci plan. Arkadaş iyi çalışmış yeteneklerini geliştirmiş. İlerde trial da yaparken görmek isterim. Cidden çok başarılı.

helal olsun o demir yığınlarıyla coşturmuşsunuz. benmce 13.5 inch filan bir kadro alıp ii parçalarla onu donatmak. ii sürüşler başarılarınızın devamını dilerim.he bu arada dh- mı isityorsunuz trial mi trial se türkiye trial yok yurtdışından getirtmen lazım.dh sa çok seçenek yok ama daha falza alternatifin olduğu kesin

Ben hala bunny hope yapamıyorum. Bisikletime suç atıyorum çok ağır diye. Millet neler yapıyomuş haberim yok..

emekleriniz için teşekkür etmek istiyorum malesef burdaki arkadaşlarım imkanları olduğu halde hareket çalışmıyo size bravo yani ama bişey desem konu street bölümüne taşınsa trialle alakası yok:D

• Beğen
Tepkiler: dodo
hareketleri yaparken en azından bir kask takmayı düşün bence. sonuçta riskli şeyler, güvenliğini eksik etme ki ileride yeni bisikletinle çok daha iyi videolarini görebilelim.

tebrikler o demir yığınlarıyla bu kadar güzel hareketleri birleştirmeyi başardığın için bu arada şarkı sanırım matrix te kullanılan şarkı rica etsem ismini bilen bi üye yazabilir mi şarkının ismini

@torres_9

evet bencede trial değil...street bölümü daha uygun

@SNkaraoglu

hiç ya aynen bende de durum aynı vıdeo nun basındakı zıplamada gıttım ben zaten o ne oyle yaa seffaf ıp falan mı var:D :eek:

gercekten tebrk edıyorum cok guzel yapmıssın ozellıle o agır bısıklerle:eek: :)

Geri