Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

volkswagen polo bagajına sığabilecek bir katlanır almak istiyorum

poet

Daimi Üye
Tepki
163
selam arkadaşlar arabam polo bagajına sığabilecek bir katlanır düşünüyorum dahan ya da tern almak istiyorum hangisi daha uygundur sizce?

Scudo
Her ikisi sigar ama dahon un selesini sokmek gerekiyor koyabilmek icin.

• Beğen
Tepkiler: poet
Dahon veya tern'in hangi modelleri?

16 geya 20 inc var. 20 inc olanlarin icinde hepsi katlandiginda farkli boyutlara sahip oluyor.

Bence siz butce olusturun. O butceyle bisikletciyebgidin, bagaja koyup bakin ona gore karar verin. Ama polo bagajina herbiki marka da sorunsuz sigmasi gerekir.

Dahonbile tern, baba ile oğul sirketidir. Bisikletler cok cok benzerdir. Arada kalite farki var demek zordur.

Tern B7 var, Fiat Punto'nun bagajına kılpayı sığıyor. Yani öyle çok rahat sığma gibi bir durum söz konusu değil. Polo'nun bagajının tam ölçülerini bilemiyorum ama Punto'ya yakındır. O yüzden arkadaşların dediği gibi denemeden almayın.

16 jant alirsaniz sigar 20 jant alirsaniz denemeniz lazim katlanirda sele borusunu cikarmak cok problem olmuyo,tern modellerini iyi bilmiyorum dahonda ise vitesse modellerine bakabilirsiniz daha iyi birsey istiyorsaniz butceniz dahilinde dahon mu sl modeline bakabilirsiniz

Geri