Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Xiaomi 10.000 Mah Powerbank 11.99$

Scudo
xiaominin usbli ışığıda var 2dolara uzun turda kamp yaparken faydası olur.:harika:
(link)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
12 dolar olunca insan şupheleniyor. Orjinal mı yada elime ulaşır mı?

@çağatay_çankaya
Banggood orjinal xiaomi urunleri satiyor bundan supheniz olmasin hatta 18430 kisi siparis vermis yorumlarida inceleyebilirsiniz paypal ile alirsanizda bir sorun olacaginda paranizin iadesini alirsiniz

bu cihazları seyrek kullanımda omrunu tuketir mi? Yanı sadece ihtiyaç oldugunda doldurup kullansam sonra 3-5 ay boş halde bıraksam performansı duşer mi.

@çağatay_çankaya
10400mah olan modeli kullaniyorum uzun beklemede herhangi performans dusuklugu yasamadim ayrica xiaomi powerbanklarda lg ve samsung pillerini kullaniyor.

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya
ürün tekrar 12$ ihtiyacı olanlar kaçırmasın.

10400 maha göre hemen hemen aynı kapasitede olmasına rağmen %25 daha küçüğü.

16000 mAh olanını aldım bende ama bi aydır bekliyorum muhtemelen bugün yarın gelir...Bi inceleme videosu yayınlarım bunla ilgili :)

bunun usb çıkışı 1a mı 2a mı almışken 2amper alalım

• Beğen
Tepkiler: baykuş97
1a ile 2a arasinda ne fark var? Daha mi cabuk sarj oluyor 2a olunca?

@tege Cihazınıza göre akımı kendi otomatik algılıyor diye biliyorum yani normal şarj hızıyla aynı oluyor.

şimdi 1amperlik telefonlar yada tabletler var onlarda sıkıntı yok standart olarak genelde taşınabilir cihazlar 5volt 1 amper çıkış veriyor ama diyelim 2 amper akım çeken telefon yada tablet takarsak şarj konusunda sıkıntı olacaktır elbet o yüzden sizin önerdiğiniz bu cihazı 2amper güç isteyen telefon yada tablet ile deneyen varmı

• Beğen
Tepkiler: baykuş97
@tege Bende var ürün, ipad'le ve 2000 lümenlik cree ön far ile kullanıyorum sorunsuz. 2.1 ampere kadar destekliyor. Şimdi burada görünce bir tane daha aldım annem için, haber veren @Enes Şahbaz 'a teşekkürler, fiyat güzel. Daha öncekini de aynı siteden aldım, orjinal.

(link) sayfadan 1 13000 birde 5400 lük aldım ikisinden de memnunum yurtdışı kargo vs. beklemek istemeyenler düşünebilir, 13000 ürünün yan kasası biraz aralık gibi gelmişti mesajlaştık aynen değişim yaptı düşünülebilir.

Geri