Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yowamushi Pedal 5. Sezon

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bisiklet
Bisan
images-10.jpeg

Yowamushi Pedal animesinin beşinci sezon Yowamushi Pedal Limit Break 9 Ekim'de başlıyor.

Konusu : Sakamichi Onada liseye yeni başlamış, animeleri seven, kendine güveni olmayan bir gençtir. Başlangıçta anime kulübüne girmek istese de sayı yetersizliğinden ötürü kulübün açılmaması ve halihazırda ünlü bisiklet sürücüleri olan iki sınıf arkadaşıyla tanışması sonucu bisiklet kulübüne katılır. Yarışları tamamlamak için zorlu eğitimler yapmayı kabul eder ve farkında olmadığı bisiklet becerilerini keşfetmeye başlar.

Scudo
2. sezon sonrası tekrara düşmüştü, bakalım ne şekilde toparlayacaklar, 4 sene geçti son sezon yayınlanalı, baştan izleyeceğiz yine :D

2. sezon sonrası tekrara düşmüştü, bakalım ne şekilde toparlayacaklar, 4 sene geçti son sezon yayınlanalı, baştan izleyeceğiz yine :D

Aynen. 2. sezondan sonra dizinin devamı gelmemeliydi. Boş yere uzattılar diziyi.

• Beğen
Tepkiler: N.ÖZKAN
IMG_20220822_170004_961.jpgSadece midosuji akira için izliyorum bu animeyi

• Beğen
Tepkiler: N.ÖZKAN
FotoJet.jpg

İlk bölüm TRanimeizle tarafından Türkçe'ye çevrilmiş. İlk bölümde ulusal yarışın son günü final yarışının başlangıcıyla başlıyor. Bu sezonda final yarışının son günü işleyecekler gibi. İyi seyirler.

😎 Sonunda.

Opening'de kullanılan şarkı diğerlerine göre çok kötü olmuş bence

Hayatımda ilk defa anime izlemeye başladım. Şu şey anime değil adeta ders niteliği taşıyor. Bence yeni bşlyan herkes için bir rehber niteliğinde. Eğer çalışmıyor olsaydım 25-30 bölümü bir günde bitirirsim eminim. 9. Bölüme geldim şuan. Hele o king of mountain anı yok mu... Kendimi evde tezahürat yaparken buldum :'))

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc
Çok güzelmiş hakikaten. Animesini de izleyeceğim. Teşekkürler.

• Beğen
Dün gece 3 bölüm bitirdim. Güzel animeymiş teşekkür ederim.

• Beğen
Sırası ile izlemek isteyenler için yazıyorum.

Yayın Tarihi : 2013

Bölüm Sayısı :

Yowamushi Pedal :
38

Yowamushi Pedal Grand Road :24

Yowamushi Pedal New Generation :25

Yowamushi Pedal Glory Line :25

Yowamushi Pedal Reride :1

Yowamushi Pedal Movie :3

Yowamushi Pedal Limit Break :20 bölüm bitti.21.bölüm bekleniyor.

limit break ne zaman çıktı ya?

• Hahaha
Geri