Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift'in bedava alternatifi

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.263
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Altta linkini ekleyeceğim sayfada UAE Bisiklet Takımının sponsoru olan yeni ve ÜCRETSİZ bir sanal sürüş uygulamasından bahsediyorlar. İlgili arkadaşlara duyurulur. En kısa sürede deneyip izlenimlerim paylaşacağım. Sağlıcakla kalınız.

(link)

Scudo
Trainer'a zwiftle başladığımdan mıdır bilmiyorum sanki hiç bir alternatif zwiftin yerini tutamazmış gibi hissediyorum. :kötü: Daha önce bir iki tane farklı program denemiştim pek sarmadı. Buna da bakarım ama çekici gelmedi niyeyse :)

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Tomba
Ben de zwift ve myetraining kullanıyorum. Rouvy denedim, parkuru sürmeye başladım ama video başlamadı. 2-3kez denedim, aynı oldu. Rouvy'i sildim. Ama zwift güzel. Trainerı yeni aldığım için 5-6 uygulamaya belirli süreli ücretsiz üyelik verdiler. Hepsini deneyeceğim. Keyifli sürüşler dilerim.

oyun tarzı şeyler sıkıcı geliyor. zwift dahil. bunun ücretsiz olması avantaj ama zwift 50 tl iken ben rouvy ye 28 tl veriyor iken bedava olmasının çok bir anlamı yok benim için.
zwiftin tek güzel tarafı her an toplu sürüş antreman tarzı şeyler bulabiliyor olmak. yoksa tek başına gitmek çok sıkıcı çizgi aleminde. bir de rgt vardı kısmen ücretsiz. onu da kullanmıştım bir süre.
(link)
wahoo satın almış onu da. ücretsiz kısmı değişmiş olabilir

Ben de bunu kullanmaya başladım, yarışlardan dolayı Zwift şimdilik açık ama kış sezonu bitince ara verip biraz tasarruf yaparım.
(link)

Gayet iyi çalışıyor, Bluetooth ile tüm sensörleri gördü. Zwift işlemciye aşırı yüklenen bir yazılım. Hesaplamalar kullanıcı tarafında çoğunlukla. OpenGL kullandığından grafik işleme performansı da ideal değil. Mywhoosh modern bir oyun motoruyla yazıldığından daha verimli çalışıyor. İşlemci kullanımı daha düşük.
Antrenman listesi epey geniş, ama daha önemlisi kendiniz istediğiniz antrenmanı oluşturabiliyorsunuz. Sadece bu amaçla kullanmak için ücretsiz ve kolay bir yazılım bulmak zor.
Sosyal tarafı tabii Zwift gibi olmaz ama öyle beklediğim gibi ıssız bir ortam da yok. Kullanıcı sayısı gittikçe artıyor. Fizik modellemesi de daha gerçekçi gibi görünüyor. Malum Zwift'te uçuyoruz :)
Bir iki yarış yapıp onları da raporlarım ama şimdilik izlenimim bedava bir ürün için çok iyi olduğu yönünde.

• Beğen
Tepkiler: enzo
Bu sporu yapıp Zwift'te yoksanız, virtual alemde yoksunuz arkadaşlar. Bu gerçeği unutmayın. Benim şahsi fikrim; Strava ve Zwift bu işin olmazsa olmazlarından.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr ve enzo
Zwift kullanımında 25 km ile sınırlı kaldım. Keşke 1 hafta gibi deneme sürümü olsaydı da deneyimleme şansım olsaydı. Garmin tacx programına yöneldim ülkelerin belli başlı yerlerinde video kaydı üzerinden surus yapiyorum. Haritaya göre ortalama 10 kişi denk geliyor 2 gündür akşamları kullanim sağlıyorum..

Zwift kullanımında 25 km ile sınırlı kaldım. Keşke 1 hafta gibi deneme sürümü olsaydı da deneyimleme şansım olsaydı. Garmin tacx programına yöneldim ülkelerin belli başlı yerlerinde video kaydı üzerinden surus yapiyorum. Haritaya göre ortalama 10 kişi denk geliyor 2 gündür akşamları kullanim sağlıyorum..
Zwift Apple Store üzerinden aylık 50 TL'ye denk geliyor. Günümüzde büyük bir meblağ değil bence.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Ozaman apple kullanıcı bulmak lazim😇

Zwift Apple Store üzerinden aylık 50 TL'ye denk geliyor. Günümüzde büyük bir meblağ değil bence.
2023'te sağlam bir zam patlatırlar Adil abi 50 lira çok ucuz kalıyor adamlar için artık... :(

• Hahaha
Tepkiler: Adil ÜNALDI
2023'te sağlam bir zam patlatırlar Adil abi 50 lira çok ucuz kalıyor adamlar için artık... :(
2022 için de öyle bir şey bekliyorduk fakat yapmadılar. Zannetmiyorum olsun. Rakipleri çoğaldı çünkü.
Ozaman apple kullanıcı bulmak lazim😇
Ben yeğenin telefonundan yaptım. Oyunu telefona kurdum. Zaten orada süre bitince uyarı veriyor. Telefon üzerinden oyun için uyarıya tıklayıp sanal kredi kartı bilgilerini girerek satın alma işlemi yaptım. Daha sonrasında oyunu telefondan kaldırdım. Aylık düzenli olarak 50 tl çekiyor benden. Zwift'in emeklerine karşılık yazın da kullanmasam bile ödeme yapıyorum.

• Beğen
2022 için de öyle bir şey bekliyorduk fakat yapmadılar. Zannetmiyorum olsun. Rakipleri çoğaldı çünkü.

Ben yeğenin telefonundan yaptım. Oyunu telefona kurdum. Zaten orada süre bitince uyarı veriyor. Telefon üzerinden oyun için uyarıya tıklayıp sanal kredi kartı bilgilerini girerek satın alma işlemi yaptım. Daha sonrasında oyunu telefondan kaldırdım. Aylık düzenli olarak 50 tl çekiyor benden. Zwift'in emeklerine karşılık yazın da kullanmasam bile ödeme yapıyorum.
Geçen sene tam bugünlerde 18'den 11'e dolar operasyonu olmuştu , gerçi kurumsal firmalar birkaç günlük dolar kuru değişikliklerine göre yeni yılı fiyatlandırmaz tabii ama bugün geldiğimiz noktada yine 19'a dayandı dolar; "2.5 dolar nerede, 15 dolar nerede" diyecek bir stajyer analiste bakabilir durum :O :D . Umuyorum zam gelmez, ben de yeni kullanmaya başladım :) Yerel fiyatlandırma candır.

Geçen sene tam bugünlerde 18'den 11'e dolar operasyonu olmuştu , gerçi kurumsal firmalar birkaç günlük dolar kuru değişikliklerine göre yeni yılı fiyatlandırmaz tabii ama bugün geldiğimiz noktada yine 19'a dayandı dolar; "2.5 dolar nerede, 15 dolar nerede" diyecek bir stajyer analiste bakabilir durum :O :D . Umuyorum zam gelmez, ben de yeni kullanmaya başladım :) Yerel fiyatlandırma candır.
Bilemiyorum; Gelirse ben seni tanırım Enes. Evrene zam enerjisini yollayan sendin.

• Muhteşem
Geri