Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

sedona borla sı olanlar bilgi isteyenler buraya bu ara bi borla istegi var millette=)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
160
Bisiklet
Sedona
sedona borla var bende aldım kullanıyorum bu da resmi ben 399 ytl ye aldım aslında indirim yaptı ama söylemiyim bisikletcime ayıp olmasın=)yorum ve sorularınızı bekliyorum:) http://img337.imageshack.us/img337/9206/grnt116vz2.jpg isterseniz bölüm bölüm çekip koyabilirimmm

ben şahsen çok memnunum biskletçimin topladıgı gün aldım ilk probike ım asfaltta yağ gibi kayıyorum tavsiye ederim herkese =)

Scudo
kardes cogunlukla yanlıs yere konu acıyosun ama beni ilgilendirmiyo bu kısmı

senin bıkeyi adada test etmiştim cok kullnıslı rahat bi bıke tabi kılıse yolunun tamamını bıke ile cıkamadım ama yinede hosuma gitmişti gule gule kullan

@mecaoz1
forumda yeni oldugum için alışmaya çalışıorum daha dikkatli olurum uyaardıgın için saol kardeşim!!!:) :) :)

@Selim Çam

Cumartesi günü Kaçkar Bisiklet'te işim vardı ve tekrar baktım. Maşası lock out özellikli. Geçen katıldığım bir turda Sedona Borla kullanan bir arkadaşa bisikletinin maşası lock out özellikli mi diye sordum tabi doğal olarak o ne dedi. (ingilizceden dolayı bilmiyor olabilir). Ben maşanın amortisörünü kilitleme için kullanılıyor. Birde sertlik ayarı vardır dedim. İkisinide bilmiyorum hiç kullanmadım dedi ama arkadaşın bisikletinde lock out ve sertlik ayarı var ve hiç kullanmamış. Bundan sonra kullanır her halde.

Sedona scud, borladan daha uygun fiyatlı mıydı?

@Günay Deniz

evet ama tutulmadı nedeni cok degişik bi kadro yapısının olmasıydı sanırım benişm hosuma gitmişti ama artık satısta degil

hem ekonomikj hemde bi sorun çıkmadı 2 haftadır !!(herhangi bir şey)

arka göbeğin chosen ise sorun çıkabilir,bisikletin güzelmiş güle güle kullan bendede aynısı var :) ayrıca sedona borla daki maşada lock out yok,sadece sertlik ayarı var...

kron xc 1000 de bulunan ve sedona borladan biraz daha ufak tefek olan xcm maşa lock out özelliği vardır,ama sedona borla da yok fakat sertleştirincede aynı görevi görüyor...

• Beğen
Tepkiler: S. Burak Cebeci
arkadaşlar bende sedona borla almak istiyorum bir ay içinde.nereden alayım.nerede daha uygundur.kolay bulabilir miiyim.önerilerinizi bekliyorum.teşekkür ederimm.

@punisher89

forum bağımlısı forumda yeni mi sayılıyor?

@soneryen
gercekten enteresan bır olay bence acaba benım bısıkletımınde benım bılmedıgım bı ozellıgı var mı :D :D :D nerdeeeeeeeeeee:rolleyes: (orion)

@cazz
mesaj eskı sayılır
Giriş: 14-08-2007--09-09-2007
yanı 25 gunlukken bu msj atılmıs ve yenı sayılır:)

bu arada bazı arkadaşlar soruyor lock out varmı diye ben dede borla var arkadaştandaha yeni aldım ve lock out var yeni modellerin hepsinde lock out var en azından bende var

Evet, yeni model Borla-Vitra'larda lock-out özelliği var. Ben de yeni aldım 350 YTL peşin, taksitle 380 YTL.

Geri