Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

5 Kasım 2006 Pazar Abant'a Gidiyoruz...

Hadi bakalım geziye 19 saat kaldı.Bekle forum yılın fotoğraf topic i olacak :)

Gelmeyenler için seyyar ağlama duvarı yapılır :D:D:D

Scudo
@Tuğrul

çok masraflı değilse bize bi tane lazım gibi...yarın ola hayrola...gideceğimiz istikamette dağlar beyazlaşmaya başladı :(

Yılın turu nede olsa tabi ki yılın fotoları da olacak :)

bizde valilikten izin aldık.
köprüde barbekü yapmamızı onayladılar.
bir topicte biz açarız artık...

:D :D :rolleyes:

valla kar abantta 20*30 cm olacakmış pazar günü için snowboard larıda mı götürsek :D ah bide göl donsa üzerinde ne bisiklet sürülür be yav ,, ama asıl korkum bolu dağı abant arası 20 km lık yolda otobüsü arkadan itmek :d polar eldivenleride getiriyimde elcağızlarım üşümesin demi ulaş :D

Allahım yaaa amma büyüttünüz bu işi... Ya yılda 4-5 defa buralara gidip bisiklete biniyoruz. Daha bu güne kadar hiç kimse sizin kadar nazlanmadı :D Hiç kar görmediniz mi? yahuuu :D

bu arada abantta kar yok.. keşke olsa bizim isteğimiz de o zaten :) çamurla uğraşmayız ...

Arkadaşlar ben birazdan çıkıyorum... Planda bir değişiklik yok...

Sabah 07:00 da Delta'nın önünde buluşuruz...

Sakın geç kalmayın.. Saatlerinizi şimdiden kurun....

@Tuğrul
"seyyar aglama duvarı" cok hosuma gitti yahu ::D :D :D :D

@Lütfü Çolak
bekleyecekmısın nedenkine? belki hosumuza gider bir kac gun kalırız orda :)

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak
Yılın turuna 10 saat kadar kaldı... Son hazırlıklar yapılıyor... Döndüğümüz zaman yine burada o anlarımızı sizlerle paylaşacağız...

Güncelleme : Yılın turuna 3 saat gibi bişey var ve ben daha yatmadım:D:D:D

size iyi yolculuklar fotoğrafları bekliyoruz....

Ve, yılın turu başlamış oldu.
Ben bavulumu hazırladığım halde ailevi nedenlerden dolayı son saniye tura katılamadım.
Ama yine de bu güzel güneşli pazar sabahında yalnız bırakmadım arkadaşlarımı.

Dev gibi bir otobüse yüklediler bisikletlerini. Hepsinin yüzünde gülücükler vardı, belli ki hepside mutluluktan uçuyordu. Onların bu mutlulukları, benim gidemiyor olmaktan kaynaklanan üzüntümü bastırdı bir anda.
Veeeeeeee İstanbul kafilesi yola çıktı.
Onlara ve Ankara'dan da otobüsle Abant gölü turuna katılacak olan arkadaşlara güzel günler geçirmelerini dilerim. Yolları açık olsun.

arkadaslar ben boluluyum dün abanta gittim. her yer karlarla kaplıydı. arabada kar lastigim olmadıgı için bayagı bir zorlandım. insallah kar lastiklerinizi takmışsınızdır:)

@burak14

teşekkürler burak14 :D
gidememekten duyduğun üzüntümün hafiflemesine neden oldun...zaten arabamızın akaryakıt deposu açıkta olduğu için cuma ve cumartesi donan yada soğuktan yoğunlaşan motorin nedeni ile araç çalışmadı :D eğer çalışsaydı da gelseydik demek ki biz Eskişehir ekibi olarak arabayı orada bırakıp mayısta falan almaya giderdik :D

Arkadaşlar döndük yazıyı hazırlıyorum... :)

biraz sabredin...

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
@zzyzx

yazı ve fotoğraflar için yeni bir başlık açılmasını herkesten rica ediyorum..bu mesaj bu konunun 119.mesajı :eek:

Geri