Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

10 lu sistem Powerlink

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.275
Bisiklet
Bisan
Uzun zamandır bulamadığım 10 lu sistem için powerlink bugün Ankara dechatlon mağzasında karşıma cıktı paylaşmak istedim.Benim gibi özellikle kış aylarında her turdan sonra zincirini söküp temizlemek isteyenlere ideal bir ürün.Çin malı, tüm markalarla uyumlu olduğu yazıyor.Ürün iki tane yani yedekli. asıl izlenimlerimi haftaya ilk uzun yolumu yaptığımda elimden geldiğince zorlayarak burada paylaşırım yine....

(link)

Scudo
Güzel ürün ama prc olması yüzünden size tavsiyem ikisinin yanında birde orijinal pim ve birde zincir anahtarı ile çıkmanız ilk yokuşunuzda zincir gümlemesin..:S

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
@Mustafa Acar

Ben zaten yedek zincir dahil bir çok ekipman alıyorum yanıma :) ayrıca yanımda gelen arkadaşlarım için kullanmadığım halde eskiden elimde kalan 9 lu sistem zincir baklaları ve pimleride taşıyorum.

@Mustafa Acar

Bu paylaşımımı unutmuştum Soner teşekkür edince hatırladım :) linkleri kullanmaya başladım evet kutu şeklindeyken çin malı diye üzülmüştüm ama ürünün üstünde KMC markasını görünce içim rahatladı.KMC ye her zaman zincir konusunda güvenirim yıllarca zincirini kullandım hiç yolda bırakmadı :)

Kısaca ürün kutu şeklindeyken made in china ama asıl ürünü elinize aldığınızda Dechatlon için KMC tarafından üretildiğini anlıyorsunuz.İlk 400 km yi yaptım sorun yok :)

çin alman rus ukrayna ve dünyanın bence en güzel kızlarının olduğu japon malıda olsun zinciri takan usta önemlidir :) decathlonda gerçekten çok yararlı parçalar var pompa tamir kiti mesela çok hoşuma gitti :):)

@sonEr´´

Powerlink takmak için usta olmaya gerek yok Soner o yuzden kullanışlı :) benim gibi iki haftada bir zinciri eiline alıp temizlemek isteyenlere ideal bir ürün.10 lu sisteme geçtiğimden beri zinciri bisiklet üstünde temizliyordum huzursuzdum :) bunu taktıktan sonra no problem tak cıkar 10 saniye :)

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur
Geri