Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

1000 TL civarı şehir/tur bisikleti arıyorum.

carraro 224 1000 lira - carraro 225 1200 lira

bunların ikisi güzel seçenekler.

Scudo
Önerdiğiniz bisikletleri diğer konularda da sıkça gördüm.Sanırım bu modellerden birini alacağım.Teşekkür ederim.

Sehir bisikletimi yol mu once buna karar ver. Ikisi farkli seyler

@oktayakgoz Açıklamada belirttiğim gibi bir gruba girip haftalık turlara katılmayı düşünüyorum.Bu aktivite için hangisi uygun olur bilmiyorum.

Sehir bisikleti. Sehir icinde kullanima uygun. Dag degilsede stabilize olan yollarda da kullanilabilir .
Yaris yada yol bisikleti hiz icin uretilmis genel kullanim alani yol.

Ikisi hatta mtb ile de gruba katilabilirsin. Gezi amacli dusunuyorsan sehir bisikleti bak. Marka olarak bir sey diyemem bence markadan cok komponenetlere bak. Hangisi uygun geliyorsa onu al

salcano city sport 30v 990 tl fiyatı var ama pazarlıkla 900 tl ye alabiliyorsun tavsiye ederim. carraro 224 ile pek farkı yok bunun ikisini karşılaştırıp uygun gördüğünü alabilirsin

Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun. Sırasıyla benim önereceğim bisikletler şu şekilde;

Salcano City Sport 10 HD

Bianchi Touring 727

Carraro Sportive 225

Bianchi Touring 613 (Arkadaşım kullanıyor gayet memnun)

Salcano city sport 10 hd aldım birkaç gün oldu bisiklet tutkunu arkadaşlarımdan hep olumlu yorum aldım, hatta f/p anlamında hepsi harika yorumunu yaptı. İkinci el nokta çiziksiz (2 aylık 100km yapılmamış) 700TL ye aldım. Listeye eklemeye değer.

arkadaşın dediği gibi ikinci elde bakılabilir. bir ay kadar önce sabit maşalı bir 711 vardı ikinci ellerin içinde yanlış hatırlamıyorsam xt ve deore kompenentliydi fiyatı 1000 yada 1100 civarıydı bu tarz ürünlerde kollanabilir piyasada.

Aslında 2. el almak da aklımdan geçti ama biraz tedirginlik oluyor haliyle.Eğer çok temiz bir bisiklet görürsem alabilirim.Şimdilik sıfırdan devam.

@therkut teşekkür ederim, araştıracağım.

Öncelikle selam ederim , İlk etapta ayırdıgım bütce 750 - 850 arası hangi model,marka önerirsiniz?. Sizden degerli deneyimleriniz sonucu yorum bekliyorum . Selametle

YOKMU ?

Merhabalar Rahmi Bey,

Eğer sınırları zorlarım diyorsanız Salcano'dan City Sport 10 HD ve 20 HD modelini ve Bianchi Touring 613 modelini öneririm. Liste fiyatından indirim yaptırabilirseniz bu modelleri düşünün derim.

Bunlar dışında belirlediğiniz aralığa uygun olarak Salcano City Fun 50 HD modelini ve Bianchi Touring 413 modelini önermekteyim. Yine aralığa uygun modelleri olan Mosso markasını da araştırabilirsiniz.

tavsiye edebileceğiniz bisikletler nelerdir arkadaşlar. sedona 410 ve carraro sportive 327 arasında kaldım. özellikle sedona 410 forumda çok tavsiye ediliyor. yada bunların dışında önerebileceğiniz neler var.
sedona 410 en ucuz 1125 tl
carraro sportive 327 en ucuz 1074 tl bulabildim.

@oznync
sedona 300 şehir ve tur bisikleti 1000 Tl civarı.
Met Funandgo kask 158 tl
Cratoni Miuro kask 168 tl
Sedona eldiven cırtlı 30 tl civarı. eldivene çok yatırmanı önermiyorum.
XLC shiny glapagos 45 tl veya merida 0849 gözlük 107 tl bütçeye göre olabilir.

Mosso Legarda 1624V (link) adresinde 1034tl artı hediye leri. Ben aldım. Kadro boyunuza göre seçenekler arasına koyun bence

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri