Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

1500 Tl ye Yol Bisikleti?

Tepsi

Üye
Tepki
0
İsim
Mert gursel
Sizce ne almaliyim max 1500 tl butce ekioman harici alicam su anda kafamda sedona 610 var tavsiye eder misiniz ?

Scudo
Sedona 610 hata olur bence 1100 e aldığım mosso cavalierle Tamamen aynı sadece marka parası alcaklar senden forumun 2. Elinede bak olmadı carraro ve salcanonun o fiyata iyi modelleri var ama biraz bekle konua daha fazla yorum gelsin belki işini gören bi tavsiye çıkar

• Beğen
Tepkiler: OguzGyan
bende carraro cr 012 var satıyorum linki veriyim bi bak istersen 1300 tl ye veririm:)

(link)
en azından yabancıya gitmesin

Sedona yerine carraro ve salcano ya da bir bakın

Salcano xrs 030 diyorum ve susuyorum :)

Dostum eğer bisikleti alıp donanım yetersiz gelince değiştirmeyeceksen,

Donanım düşük fakat çabuk bisiklet değiştiren biri değilsen yetmemeye başlayınca ikinci elden uygun bi grupset alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Zuzunay
Dostum sen doğru yoldasin 610 al. Ben kullanıyorum suan 1 yıl oldu 4200 km ye ulaştım 610 la ne Akort ayarı istedi ne lastik patladı. Birde Bu problem yaşadığın zaman 610 la servisleri ilgileniyor. Kısaca Sedona ürünün arkasında duruyor. En büyük artısı yüksek profil jant var mosso ve carraro ya göre tavsiye ederim 610 u

Dostum sen doğru yoldasin 610 al. Ben kullanıyorum suan 1 yıl oldu 4200 km ye ulaştım 610 la ne Akort ayarı istedi ne lastik patladı. Birde Bu problem yaşadığın zaman 610 la servisleri ilgileniyor. Kısaca Sedona ürünün arkasında duruyor. En büyük artısı yüksek profil jant var mosso ve carraro ya göre tavsiye ederim 610 u

Bisikleti alip 2-3 sene binmeyi dusunuyorum ve bisikleti fazla suren birisiyim salcano sevmedigim bi marka pek almayi dusunmem 2. El de istemiyorum b'twin tavsiye eden kimse yok mu?

Salcano var Salcano var yani. Bu markayı o kadar da küçümsememek lazım. Xrs 030 kullanıyorum daha öte f/p ürünü düşünemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: hakan64
bisiklet zaten 5 aylık sen bilirsin garantisi devam ediyo

@Tepsi
zaten triban 500 ve triban 520 yol bisikletidir

@batuhangurcan senin dedigin bisiklette cok guzel kardesim onuda dusunuyorum

Rockrider 500 e bakmisim kusura bakma

@Tepsi önemli değil ben triban 500 kullanıyorum o da işini görür ama triban 520 ayrı shimano farkı bi başka üstüne de karbon maşa koymuşlar süper olmuş

500 stokta kalmamis 520 ise butcemi asiyo 2. El arastiriyim bide

Beyler bide istanbulda biliyosunuz hava yagisli genelde alsam sahilde sursem yol bisikleti sikinti cikarirmi kayip denize ucmayim :D

@Ulaş Çavuşoğlu dedigi gibi Mosso yuksek oranda f/p modeller ureten ve kadro kalitesiyle öne çikan bir marka. Şu an benimde dusundugum bir model Cavelier, göz atin bence.

Geri