Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

19 Haziran'da Bodrum'a Yolculuk

Merhaba sevgili Forum,

Bu talihsiz degisikligi; merakla bu geziyi bekleyenlere haber vermem gerektigini dusundum.:( :( 19 Haziran'da baslayacagim yolculugu, rotar yapmadan Bodrum'da olmam gerektiginden oturu iptal etmek zorunda kaldim. Magdur ettigim dostlarimdan beni magzur gormelerini rica ediyorum.

Bodrum'da gorusebilmek dilegiyle..

Hepinize sevgiler....

Scudo

Merakla gezinizi beklediğimiz için son durumdan bizi de haberdar ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Bizde böylelikle Konyadan bisikletle taaa Bodruma gelme zahmetinden kurtulduk :D
Umarım Bodrum'da bisiklet bulur ve gezersiniz.
:)

Evet, bu kismini epey bi dusunmustum.. gelmeniz hakikaten zor olacakti.. Muhtemelen bisikletimi de gotururum... Boyle yolculuklarda bavulum genellikle bisikletim:D :D

Ya dert etme kendine yalniz kalacam diye, Benden hatirlatmasi grupla gitmek zevkli olabilir ama yalniz olunca daha ozgur olacaksin ve yollarda kendinle basbasa kalcaksin. Geziden sonra inan hayata bakisin degisecek, kendini daha guclu hissedeceksin.
Yolun acik ola.
www.peaceride.org: winken457

Güzel rota; , Sanırım Bodrum'a da teğet geçiyor.:rolleyes:

http://i55.photobucket.com/albums/g153/ironmankonya/harita.jpg

Kaynak: yukardaki link.

• Beğen
Tepkiler: gugus

Tövbe, kesinlikle Dünya turunu ima etmedim. Özür dilerim.:eek:

Bodruma gitsin diye resmen gezi rotasını çiziverdik arkadaşımıza, halen ima falan diyo.. Tövbe, tövbe.. daha nasıl anlatalım yahu.. Gitmiyceksen gideceklere mani olma bari yahu.. :D :D :D

Çok centilmen olduğum için:)p ) hep sizi bekleyip duruyom şu Bodrum konusunda. Lütfen siz önden buyrun efeniim.

yahu ne diyeyim acgozlu zibidilerle bogusarak :boese157: gecirdigim bir gunun sonunda beni guldurdunuz ya, hay sizi de guldurenler cok olsun emi :D

gugus, valla ben ay sonundan itibaren, hele su son uc gunde gorduklerimden sonra :eek: mumkun oldugu kadar cok bodrum yarimadasindayim..

dolayisiyla mevlananin dedigi gibi, gel kardesim, nasil gelirsen gel :D

ironman beycigim bu siz konya tayfasi icin de gecerli (mevlana goturmesi nasil ama ;) :p :D)

ic huzurun hukmettigi bayirlarda gorusmek uzere

• Beğen
Tepkiler: gugus
Kanim oyle kipir kipir kayniyor ki... Bu gelismeye sevgili Ironman1 sevinecek mi bakalim!:rolleyes: Sayenizde hirs yaptim.. olmayacak olani inadina oldurttum:p Gezinin son durumunu haber veriyorum. Pazartesi planlandigi uzre 19 Haziran sabahi yola cikiyoruz. O kadar sefil bir tur olacak ki!..(benim icin) Artik bu sefalat icinde eglence malzemem kendim ol'cam:p :D Benimkine cahil cesareti demek yerinde olur.. bakalim, dilegim cadirda donmamak!:eek: :)

Sevgili Bikergrrl'e de "kirpiklerin ok ok eyle, vur daglara taslara oldur beni" diyerek serenadi tamamliyorum:D :p

BOl bol resim ceki'cem.... o sefalet anlarini da ceki'cem ki ibret-i alem olsun..:D

Simdilik sevgiler;)

Hz.Mevlana' nın kabına sığmayan aşkı ve mistik yaşantısı, uygulamaları, başta oğlu Sultan Veled olmak üzere O' nun temiz nesli ve yol evlatları tarafİndan belli kurallara bağlanıp kurumlaştırılmış ve adına 'Mevlevilik' denilen yol meydana çıkmıştır.

Hz. Mevlâna vahdeti vücut görüşlerini ve tasavvufî hakikatları açıklarken konuların daha iyi anlaşılması için bazı hikâyeler söylemiştir. Bu hikâyeler Kelile ve Dimne’den, tarihten, vb. halk arasında söylenen hikâyelerden alınmıştır. Fakat Hz. Mevlâna bunları söylerken kendi güzel anlatış tarzıyla bir takım çağrışımlarla (tedaî), hayallerle kendi yaratıcı muhayyelesinden ilham alarak kendine has hoş bir şekilde hikâye etmeyi başarmıştır. Bunların içinde her duyguya yer verilmiştir. Aşk, imân, kahramanlık, fazilet, doğruluk ve bunların dışında bütün insanî duygular yer almıştır.

`Büyük Divan` anlamına gelen Divan-ı Kebir Hz. Mevlana` nın heyecanla, gönül coşkunluğuyla söylediği ilahi aşk şiirlerini toplayan kitabın adıdır. Bir Divan-ı Kebir beytinde, Hz. Mevlana şöyle söyler. `Ben sözü aşkla söylüyorum. Çünkü dersi aşktan alıyorum. Ben canımı onun önüne koyuyorum, ona armağan ediyorum, çünkü o pek azını kabul eder, her şeyi kabul etmez.`

Hz. Mevlana bugün yaşasaydı, eminim Bodrumdaki doğa güzelliği, bisiklet dostlarının kalbindeki bisiklet aşkı, insan sevgisi vb. konularda da en azından bir çift laf etmeden geçmezdi.

Hatta sayın bikergrrl ve sayın gügüş'ün kulakları çınlatası çağrışımlarından sonra mutlaka bu Bodrum gezisine dair mesaj da atabilirdi.:D

Kendisini rahmet ve şükranla anıyor, mekanı cennet olsun diyoruz.

• Beğen
Tepkiler: fangornents

slm.....bodrum a gideceklere,hele bir de çadır ile ise kesinlikle bir tavsiyem var
eğer bodrum da çadır da kalacak yeri planlamadıysanız size çok güzel bir yer tavsiye edeceğim..asla ve asla pişman olmazsınız..emin olun çok da beğeneceksiniz....
hatta eğer oraya gitmeye orda kalmaya karar verirseniz ordaki tanıdıklara benim adımı söylerseniz indirim yaparlar..
herneyse ortakent i bulursunuz,belki de bilirsiniz..kargı vardır hatta camel beach....ortakentte-yahşi yalı da-kaktüs motel..raşit abi vardır orda..çadır yeri için müthiş lüks bir yer..zaten pansiyon,apart ve çadır yeri karışımından oluşan bir tatil yeri..bu yüzden ne ararsanız var..denizi de zaten güzeldir yahşi yalı nın..
bilginiz olsun ;)

Raven sana ulasamiyorum. Cikmiyor muyduk?...:eek: Elim ayagima donlandi, haberini bekliyorum. Ozelden de mesaj attim!

Siddetle haberini bekliyorum

Merhaba Gügüş,
pazar günü sana ulaşmaya çalıştım ama ,mümkün olmadı maalesef.
seni msnde online olarak göremedim ve offline mesaj attım, sana ulaştı mı bilmiyorum.
Telefon numaramı da bırakmıştım, sabah yola çıktım ve öğlene kadar mesajımı alıp telefonla arayabileceğin konusunda umutluydum.En azından Eskihisarda buluşabiliriz diye düşündüm.
Birlikte gidemediğimiz için üzgünüm,iki kişi gitmek çok daha zevkli olurdu,ama daha önce de dediğim gibi tatilim kısa olduğundan yolculuğu ertelemek benim açımdan mümkün değildi.
Yolculuk 3 gün sürdü,dün akşam İzmire vardım.
Eger hala Bodruma bisikletle gitmeyi düşünüyorsan,belki İzmir yakınlarında yolunun üstünde bir yerde buluşabiliriz.Havalar çok sıcak, yola çıkacaksan dikkatli ol.

Sevgiler

Merhaba,

Uzgunum epey bi, offline olarak attiginiz mesaj bana ulasmamisti. Oldukca cok hayiflandim "neden telefonunu almadim ki" diye. Dediginiz gibi daha sonra yola cikarak yetisebilirdim. Artik saglik olsun. Ben tek cikamazdim. DIlerim sizin icin keyifli bir gezi olabilimistir. Baska bir yaz tatilinde artik;)

Bodrum'da gorusecegim forumdan arkadaslara da kucuk bir not eklemek istiyorum. Bodrum'a sezon dolayisiyla calismaya iniyordum. Bu sezondaki durgunluk nedeninyle Bodrum'a inmiyorum. Bu aksilikler ve heycanli duyurularin gerceklesmemesinden duydugum utanci bu kayiplarin arasina sokmuyorum bile:eek: :eek:

Iyi eglenceler, ve turlar dilerim

Geri