Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2. 60 Dakika "GATA Dağ Bisikleti Yarışı"

@bulent_atlas

senin canın saolsun finişe kadar arkanda olurum sonra finişe kalkarız seninle bakalım....
Kim kimi geçer .....

Scudo
@ADMCOACH

Hocam hiç yakıştıramadım ben zeynepe meydanmı okudum diğer kızlara rakip geliyor dedim hepsi bu...
Ayrıca ben parkurdan yakındım ama parkuru en sert kullananların başındayım .....Bunu da göz ardı etmezsen sevinirim....
İyi günler...

Junior kategorisi olacakmı ?

@bulent_atlas

Bülent kardeşim senin ferhatı bozuk para gibi harcıyacağına benim inancım sonsuz, şu ferhatın sesini soluğunu kes,görsün bakalım sana meydan okumak neymiş,onun o bitik halini gördükçe gülmekten yerlere yatacam:p

@lussman

valla ferhat ben doğruyu söylüyorum,geçilipte bahaneler ile gelme yanıma:D yol yakınken dedim kategorini değiştir:p

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan
slm arkadaşlar şimdi sizden bişey isteeyecegim orda ki yarış alanına en yakın oteller fiyatları ne oluyor acaba ve şehiir dışından gelen başka sporcular nereye yönlendiriliyor bana yarış alanına en yakın otelin ismi ve fiyatını ögrenirseniz sevinirim kendinize iyi bakın cevabınızı bekliyorm

@ADMCOACH

Hangi yarışta geçmeyi becerdiki? Her yarış arıza, sakatlık. Sonra parkur kötüydü şöyleydi böyleydi. Gazide kenarda durmuş Zeynepe beni çekiştiriyor. Yok çok iyi gidiyordum da Bülent'i geçtiydim de :) O sıra ben patlak lastiğimi tamir edip yarışa tekrar dönmüştüm bile. Neyse Gata'da 2 turdan sonra Ferhat'a, 3.turdan sonra Burak'a tur bindireceğimi ümit ediyorum :) Ferhat ve Burak'ın yerinde olsam çakma bir bisikletçiye madara olmamak için 10 günlük sürede hergün antrenman yaparım :)

@lussman

Severekte olsa,sevmeyerek'te olsa, o turu kesin yiyeceğin belli zaten:D :Dbence sen 2.turu yememek için iyi çalış:D :D bence günün favorisi Bülent ATLAS,onun için sen ciddi ciddi antrenmanlarını yapmaya bak:D :p gel bizimle çık diyorum,diyorsunki ben farklı bir yöntem ile çalışıyorum,ne iş bileleim hermıda'nın sisteminimi kullancan,absalonun'mu,,dilerim sağlam bir yöntemdirde,madara olmazsın:D :DhahahahahahKendini düşünmüyorsan kulübünü düşün ferhat,evine dön

Ferhat valla bu işin sonu kötüye gidiyor. Ben vazgeçtim seni geçmeyecem. Takımın perte çıktın diye formanı elinden alacak sonra :) Adem hoca gayet ciddi gözüküyor :)

@bulent_atlas

Bülent kardeşim sonuçta bu bir yarış kimin performansı , antrenmanı iyiyse o daha önde olacak o yüzden üzülmeye veya vazgeçmeye gerek yok kazanan dostluk olsun ..

Hem ben seni geçsem veya sen beni geçsen ne değişir sonuçta sende bende bu sevdadan dönecek değiliz herhalde.....

Mustafa, bu yarışta senden çok ümitliyim :D
inşallah sorunsuzca tamamlayacaksın yarışı:)

bu yarış bambaşka olucak bisikletim artık bisiklet oluyor teknik bir arıza vermezsem süper

ayrıca bu yarışta starda çıkış sıralaması geçen yarıştaki dereceler göre olsun 1.ler 2.ler 3.ler falan:D

@Mert Kabtan

Mert sorunun cevabı ilk mesajda detaylı olarak mevcut ;)

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan
@lussman

Bırak şimdi kıvırmayıda,:D sen şu işe adamakıllı,yemiyor netice desen daha yerinde olacak,yok geçerse ne olurmuşta,geçilirse ne olurmuş,bırakacaksın o yandi cafer bez getir işini,:D bak Bülent kardeşim,delikanlı gibi alırım bisikletini altından,senide otobüs durağına kadar bırakırım diyor,:D ben formanı almam o açıdan korkun olmasın:D :D ama çok gülerim haberin olsun:D :DKorkuyorsun madem korktuğunu belli etme:D

• Beğen
Tepkiler: OR700 ve lussman
Geri