Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2008 mirraco 5star

Scudo
güzeel gerçekten güzel olmuş street makinası...........
bence jantlardaki fosforlu şeyleri çıkart onlar çocuk bikleti havası katmış......

bisikleti aldığım değişiklikleri yaptım hemen resimiini çektim unutmuşum çıkarmayı !!! saol

ÖÖÖÖffffffffffffff öff makina fena olmuş kimden aldın evo?(HKK BMX TEAM).Güle güle kullan.

ya tanıdık bi bisikletçi var saolsun kırmadı yaptı bi güzellik aldık işte kadıköyde bi bisikletçi ya kadıköy bisiklet evi sahibide hakkı abi:d

cok gzl olmuş renk de harıka gule gule kullan gercekdn tam bi street makinası olmus

abi ya bende böyle bisikletimi toplatmak istiyorumm WALLAHİ söyle kim topluyor bunları söyle yaaa abi nolur 5 YTL param war banada toplar mıyız böyle bi makina???? HAYIRLI OLSUN MERT'im bunu satma beraber binelimm

satmayı düşünmüyorum zaten salun bütün yorumlar için

banamı farkllı geliyor gidonu yaklaşık 150 200 ytl mi ?_

hayırlı olsun kardeşim inş kendini bu bmxte daha ii geliştirirsin

peregrine q bar gidon war üstünde 150 200 mlyona da satmam:D o bi efsane
(saol hasan kardeşim:D!!!)

hayırlı olsun mert güle güle bin

kopmanızın sebebi nedir acaba???

vayy be :D manyak olmuş :D ama hakkı abinin sarışın bmx sana iyi yakışmıştı ha :D haeheheah :D
aldın zaten bmxi tutturdu beyaz sele beyaz direksiyon beyaz çatal :D hakkı abi dövcekti seni :p hhea şaka şaka manyak olmuş bende böle istom :p
bu arada ben barış cumartesi siyah bmx'i alan :D bmx harbi güzel olmuş güle güle kullan kardeşim =)

@evomert

satıyodun bi ara noldu şimdi :D:D:D gerçekten çok güzel bir bmx ya ...

ya bisiklet yoktu gidon ne işe yarardıki heralde satıcaktım ama artık bisiklet war artı bide peregrinem var:D

@gokdaltercume

niye koptun abi ya merak ettim şimdi:( ..........çok mu garip bi yorum olmuş:( ..... bendede o fosforlu şeylerden var(adını unttum şimdi) çıkarttım çünkü bmxe basitlik katıyo sanki bmx diil çocuk bisikletymiş gibi.....bence yani kendi görüşüm.....

bnce kndileri mtb ci oldukları için bmx i küçümsüyorlar sn fosforlu seyleri çıkar çocuk bisikleti gibi duruyor dedinya oda çıkarsada yine çocuk bisikleti ya bu dermiş gibime geldi .(BELKİ YANLIŞ DÜŞÜNMÜŞÜMDÜR OZAMAN ÇOK ÖZÜR!!:))????????

Geri