Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2010 Bolu Maratonu

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
485
Bisiklet
Cannondale
Yarisin buyuk ihtimalle iptal ya da daha sonraki bir tarihe ertelenecegi bilgisi gelmisti. Gelismelerden haberdar olan arkadaslarimiz paylasirlarsa, ilgilenenler icin buyuk kolaylik olacak.

Nasil enteresan degil mi ? Son hafta ve hala belirsiz. ;)

Eger haber varsa da ben ulasamamissam lutfen ozurlerimi kabul edin.

Scudo
Salih abi öyle bir duyum var ertelenecek diye bekliyorum bende. Federasyon tarafından hala bir açıklama yapılmadı. şu an Ayvalık'tayım ve burdan Bolu'ya ulaşım çok zahmetli hala bekliyoruz. :(

bursa yarışının da erteleneceği söyleniyordu ama ertelenmedi. umarım maraton ertelenir. bikaç haftaya daha ihtiyacım var :)

ayrıca son haftada hala bellirsizliğin devam etmesi ne güzel. ama maratonların kaderi bu oldu artık. bi defa da bozcaada maratonu ertelenmişti ve yanlış hatırlamıyorsam sadece bikaç gün önce bilgi verilmişti..

İnsallah kisa surede aciklanir. Dusunsenize haftasonunuzu planlayamiyosunuz, en onemlisi antrenman progmami bile karmakarisik bi hal aliyor. Ne yalan soylileyeyim bazen isyan bayragini cekiyorum.

Bekleyelim ve gorelim, yapacak pek de bisey yok.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden
@Bora TİRKİ

Bora'cım saol bilgilendirme için. Sen olmasan ne yapardık ? Bisey söylemiyim diyorum, bosver diyorum ama elimde degil tutamıyorum kendimi yine.. 2 yarış aynı anda diye mi erteleniyo ? o zaman niye en başta aynı güne 2 yarışı birlikte planlayıp ta koyarsın ki ? madem yapamayacaksın.. ha zaten aynı anda olmasın tabi biz de bunu istemeyiz, elinden gelen hem Isparta'da yarış kosmak ister hem de maratona katılmak ister.. ama niye bu belirsizlik, niye 2 satır bilgi yazılmaz siteye ?? o site başka ne işe yarar acaba ? Bora, kendi girişimi ile bilgi edinip saolsun burada paylaşmış ama bu mudur iletişim, program yapma... neyse yaaa, sadece yazık ! ne yaparlarsa yapsınlar, bizler bu sporu yapmaya devam edeceğiz, çünkü sevdiğimiz için yapıyoruz, bize sunulan muhteşem hizmet ya da verilen değer için değil .. kolay gelsin.. / Kerim

gerçektender dağ yarışcıları olarak önemsenmiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
50 kere söylesemde 50 binkere söylemeye devam ederimmmmm
bülent abimin dediği gibi cumhurbaşkanlığı turunda harcanan paranın bırakın tamamını 10da birini bile dağ bisikletine ayırsalar her yarışda bırakın %65 i herkeze harcanah verirler...
bukadarını söyleyeyim...

herkes keyfi kederine baksın bırakalım kısır döngüde kalmayı...

ben amatörce başladım çok zevk aldım bundan sonrada böyle devam edicek malesef ama zevk alıcam :D :D keyif alıcam fedarasyondaki sorunları tınnnnnnnnlamıyacammmm :p :p

Geri