Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

3. 60 Dk Heyecan Yarışı GATA

berkay isim listesi gereliyor sanırım.buraya yazıyorum.yarişcak olan 2 kişi.
oğuz özçelik
pelin bayram
metin erdogan
aydın özçelik
erkin akyüz

Scudo
ankarada ama ne fark eder ha istanbul trafiğinde şehiriçine gitmişiniz ha 5 saat ankaraya gelmişiniz

@Oguz Ozcelik

Tamamdır abi listeye yazıyorum sizleride..

Merhaba
'Çiğdem Özen' izleyici olarak gelmek istiyor (kandırırsam belkim yarışır). Listeye ekleyebilir misiniz?.
Teşekkürler.

Sds bisiklet ailesi, yarış programını ve ödülleri :D bir araya toparlayıp bizi bilgilendirirseniz ...
gelmeyi planlıyorum...

@d.berkay
berkay bi kişi daha yazıcan ,halil sönmez

@Oguz Ozcelik

Oguz abi Halil Sonmez izleyici mi yarışcı mı olacak?

Birde isim yazdıranlar "izleyici - yarışcı" diye belirtirlerse iyi olur teşekkürler

Kafama takıldı! Belki de çok abes bir soru ama... Arkadaşlar sizce 1 saatte en fazla kaç tur atılabilir?

@mkaptanbasi@hotmail.com

Bu soru parkurun uzunluğu tekniği gibi faktörlere göre değişebilr ama geçen aylarda ankarada yaptıgımız yarısta 8 tur dıye hatırlıyorum en fazla tur atanı yanlışım varsa lütfen düzeltiniz saygılarımla...

Başkomiser onur studios and organizations

@mkaptanbasi@hotmail.com

parkura göre değişir dostum...

30 ağustosta parkur uzunluğu 1.3km idi ve en iyi olan arkadaşlar 11 tur atmışlardı..
Bu seferde parkur uzunluğu yaklaşık 1.3-1.5 km civarında lakin parkur yazınkine göre çamur vs. yüzünden biraz daha zorlayıcı olabilir.. Benim tahminim yine iyi arkadaşların 9-10 tur atacakları yönünde..

SDS'nin düzenlediği diğer organizasyonlar da oldukça başarılıydı, bunun da öyle olacağını düşünüyorum. İzlemek için orada olacağım

SDS'nin düzenlediği diğer organizasyonlar da oldukça başarılıydı, bunun da öyle olacağını düşünüyorum. İzlemek için orada olacağım

bu sorumluluk ve lisans meselesi niye bukadar uzada berkey abi çokmu zor bir parkur

Pazar günü için hava tahmini şu linkte:
(link)
Hava soğuk ve yağışlı! Ne güzel, ekşııııııııııınnn!
Bence o yarışa gelen ve gelmek isteyip de bir sebepten gelemeyen herkes, Ironman olmaya adaydır!

Geri