Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

331. dönemde forumdan kimler askere gidiyor?

Scudo
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda askerlik yapacagım yeri öğrenmiş bulunuyorum: 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı Şanlıurfa, kısa dönem er. Şimdiden forumda askere gidecek olan tüm arkadaşlarıma hayırlı tezkereler diliyorum

Yaklasik 3 saatlik beklemeden sonra ogrenebildim, ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI GAZİEMİR İZMİR - Yedek Subay. Hakkimizda hayirlisi olsun.

bede izmir gaziemire düştüm ulaştırmaya.nerde yaşıyosun ne zaman teslim olmay düşünüyorsun.tanışalım istedim orda yabanılık çekmeyelim hayırlı teskeler

@ercan çalışkan

merhaba, ekledim. sizedemi uzun cikti? ben su an kayserideyim. gidecekseniz, hava alanina cok yakinmis. teksiyle rahatlikla gecilebilri dediler. asagideki adresten diger arkadaslara bakabilirsiniz. formdan birilerini gormek guzel olucak. herkese hayirlisi olsun. :)

(link)

Arkadaşlar vatanımıza milletimize hayırlı olur umarım. Benim de sonuçum belli oldu.
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : GATA K.LIĞI ETLİK ANKARA

Hayırlı tezkereler!

• Beğen
Tepkiler: d.berkay ve zekixx
1.P.EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA istihkam sınıfı kısa dönem.
Hayırlı teskereler.

@zekixx

Evet.Havaalanına çok yakındır.Geçişte hiç zorlanmazsınız. Umarım herkese hayırlı olur.Hayırlı tezkereler

Hayırlı olsun herkese..
Benim arkadaşlardan birisi Ardahan'a diğeri denizci olarak İskenderun'a çıkmış..

Bu arada Zeki senin adına çok sevindim Gata çok güzeldir.. Ankara'ya geldiğinde mutlaka görüşürüz..

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper
4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI PALANDÖKEN ERZURUM Kısa Dönem Er ...

@guide

Aha benim askerliğimi yaptığım yer.:D

Erzincan KTM'ye katılacağınız yazıyordur sanırım. Bana sorarsanız katılmayın, direkt gidin birliğe.
Ocakta falan -40 dereceye varabiliyor geceleri. Mayısta kar yağarsa şaşırmayın.:)

• Beğen
Tepkiler: Nuri O.
Memleketime düşmüşsünüz.Her ne kadar şuan orada olmasam da hoş geldiniz.Hayırlı teskereler.

Yukarada ki mesajdan da alaşılacağı gibi kıyafet konusunda tedbirli olmakta fayda var.Sizede şehrin en yüksek yeri denk gelmiş:)

• Beğen
Tepkiler: Nuri O.
28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI MAMAK ANKARA (kısa dönem)

Ankara gönlümün de başkenti derdim hep. sevdiceğimin yanında askerlik yapmak varmış be :) :)

@Zeki.Alper

Hayırlı olsun, ben de 325.KD olarak GATA'daydım. :in: Sanıyorum imkanlar olarak en iyi askerlik yapılacak yerlerden birisi. İçeride kendi alışveriş merkezinden, pastanesine, çay bahçesinden, lokantalara, hatta futbol/basketbol/tenis sahalarına kadar neredeyse her türlü imkanın bulunduğu, kendi başına neredeyse bir kasaba olarak bile nitelendirilebilecek bir yer. Sabahları müzik ile uyanılır, 24saat kesintisiz sıcak su ve duş serbesttir, yemekler tüm GATA'ya hizmet veren özel bir catering firması tarafından sağlanır ve eğitim sadece acemilik döneminde yanaşık düzen eğitiminden ibarettir, atış eğitimi içinse Mamak'a götürülür. Askerlik boyunca sürekli sivillerle birlikte olunduğundan dolayı askerlik psikolojisi yaşamazsın, çarşı izinlerini kitleseler bile çok fazla koymaz. Dikkat edilmesi gereken, ters bir rütbeliye çarpılmamaktır çünkü GATA'da hertaraf yıldızlarla kaynıyor. Astsubaydan çok Albay/Yarbay geziyor ortalıkta ve günde 10-15 General'e selam durduğun oluyor. Usta birliğinde atandığın görev yerine göre değişmekle beraber çook rahat bir ortamda çalışabilirsin. Ben Hematoloji polikliniği bölümünde hasta kabul/kayıt/yatış ve arşiv işlemleriyle uğraşıyordum, poliklinik sekreterliğine işin düşerse İstanbul'dan 325KD Emre'nin çok selamı var dersen bilirler. :in:

Arkadaşlar ben de 1.piyade eğitim tugay kom. Manisadan sonra KKTC Girne Askeri Hastanesine usta birliğine geldim.15 mayısı dört gözle bekliyoruz...Hepimiz için hayırlı olsun.

biraz geç kamışım :) ama bende yazayım izine geldiğimde görebildim anca.. Ankara il jandarma komutanlıgı.(muhafız)

Geri