Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

34.964 liraya bisiklet

Scudo
@Kudret Kurtcebe süper bir bisiklet, propel advanced 2 nin yeni yeni açıyorum motorunu, önceki bisikletime göre çook rijit, markanın testlerine göre orta göbek esnemezliği en önemli kadrolar arasında ilk 10 da ve her yönden gelen rüzgarda çok iyi seviyede aerodinamik verimliliğe sahip, tavsiye ederim, advanced sl olmasada, advanced veya full karbon maşalı advanced pro yu tavsiye ederim, fiyatları 1 ay öncesine kadar çok iyiydi. Allah gönlünüze göre versin.
Fakat türkiye den top-end bisiklet veya üst seviye bisiklet alımına dikkat edin arkadaşlar sokağa atacak paranız yoksa..

35k'yı bana versinler titanyum kadro bile yaparım :)

50 K da versem büyük ihtimal 1-2 Gün sonra sıkılırım :D

@Cyclist999

bu bisiklete göre asfalt yok malesef ,istanbulun tüm asfalt yolları kaymak gibi olacak o zaman endişesiz binersin,onun dışında kafan rahat olmaz,
istanbulda bu bisiklet ile gideceğin yerler,
bostancı-kaynarca,gerisi yok,pendik kurtköy bağlantısı bisiklete yasak,kadıköyde nerde sürecen bunu arnavut kaldırıma girmez,hele hele tranvay ray yoluna hiç giremezsin,minibüs yolunda minibüs sıkıştıır bağdat caddede taksiler sarı minibüslerden rahat binemezsin ,bi beykoza gideyim desen bir sürü mangal kollayacan, bu bisiklete aynen yazık olur,dereyi görmeden paçaları sıvadık gerçi,:komik:
piyango aldık,para çıkarsa gıant yolun yedek tekerlerini almak en doğru hareket olur bi sürü 700x25 iç lastikte cabası,bu bisikletin eskiyen yedek parçaları dehşet para tabi,bunuda düşünmek gerekir,sonuçta 4500 liralık gıant 'la yola devam ,bu gıant 25 hacim teker ile daha emniyetli ,stabil yollara giriyor,

@mfmayliba

aynen ,

Bence profesyonel yarış sürücüsü olmadıktan sonra 10 bin TL üstü verilmez bi bisiklete

@murat_ist

parası olanlar alabilir ,1 yıl içinde eskiyen parçaları değiştirir,bu bir hobi meselesi,ferrari alanların bu ülkede sayısı 10.000 'lerce değil,bizim zenginlerimizde bu bisikleti alacak hobi sahibi olanda bence azdır.

https://www.bisikletforum.com/dosyalar/1478000_2016_a_1_madone_9_9_h2_compact-jpg.80054/

dostum murat çömez,bu bisikletin yurtdışı fiatıda 20.000 türk lira olsa gerek...:islik::islik::islik:

Resim, benim fuarda çektiğim resme çok benziyor.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Murat Cömez Hocam memleket vergiyle ayakta duruyor resmen, motorlu araçlarda neredeyse 3 katına çıkıyor fiyatlar

@celikzeki yeni gördüm ben de fazla satmış olamazlar herhalde ancak 1 tane vardır ya da ben ona inanmak istiyorum :)

Bari bunlara Super Record taksalarmış,hepsi Dura-Ace :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Ben piskeleti göremedim abi ama yorum olarak atar misin resmini rica etsem? @Kudret Kurtcebe

Bisiklette bir fiyat-keyif eğrisi var yaklaşık günümüzde 4-7 bin lira arasında tepe yapıyor. Daha ucuzu da daha pahalısı da keyif vermiyor. Eder-keyif eğrisi de diyebilirim. 4-7 bin lirası ederdeki bisikleti vereceği keyif en iyisidir özetlersek.

@mariokaldato

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12718138_1120267681339138_6994272555750116618_n.jpg?oh=085147e929bd27877a10650b8c728a1b&oe=5818AA18

bisiklet bu,

@mariokaldato

bu bisikleti alırsak kullanacağımız asfalt yok(tabi piyango biletine bakıyor ):komik::komik::komik::komik:,belediye bunun için formula asfaltı dökecek,teker çok ince tahminimce 140 hava basılır,bi arkadaşta aynı tekeri görmüş idim mermer kadar sertti,
bu bisiklet ile, göçbeyli-bıçkıdere göçbeyli güzergahta dağılırız ,stabil yolda bu bisikletin kontrolü zordur,balık sırtı yolda uçar bu alet,yol yoksa bu bisiklet gitmez,gidersede sınırlı güzergahta gider...kaymak gibi tek bi pürüz olmayan yolu bu ülkede bulmak zordur

Bunu alsam binemem boynuma iple bağlar etiketini de üzerinden çıkarmam gezerim.

tam da 38 bin tlye arabami sattim bugun, ne yapsam direk havale mi yapsam bunlara parayi. hay allah kargo ucretsiz mi ki acaba

• Beğen
Tepkiler: Ehlikeyif
Geri