Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

360 spin çekebilen war mı?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
En son 200 yazdıgımdan bu yana 300 ile 360 arası atıyorum .Ama işin komik kısmı pedalla destek alıp yapmak daha zevkli tavsiye ederim .Gusel haz veriyor :cool:

Scudo
Spin kalkışta aşırı patinajdan dolayı çevrende yol almadan dönmek değil mi..

İzleyince anladım bu benim bildiğim spin atmak değil..

@HarryBlade

Harry spin dönmek demek bizim kastetdigimiz bisiklet oldugu yerde önü havaya kaldırıp arka lastik üzerinde dönmek...

Bende yapabilir miyim diye düşündümde..Benimkiyle olmazmış..

pekde bisikelte bağlı değil aslında sedona771 le 360 ı geçiyorum diamondbach önde 200mm arkada 200mm süspnsiyon 270 i geçiyorum. norco 200mm ön arka süspansiyon ile 180 den fazla yapıyorum. voltage ile 360 yapıyorum. chase ile 360 ı geçiyorum. başkada hiç bi bisikeltte denemedim. ama prof dh bisikelti ie biraz çalışsam yaparım. sadece daha zor oluyor.

ikinci el bi mtb arıorm harekete yatkın olması içinde inçi en fazla 16 olsn..satmayı düşünenler burdan ulaşabilirler.gfbcem-25@hotmail.com

Ne alaka şimdi 360 dönmekle 2.el alınık mesajı? 2.el bölümü var orada bir sürü satılık parça var azcık göz atsan bulursun zaten..

beyler napıosunuz iyisinizdğir umarım ha bu arada bn barspim yapıodum baya oldu yapmayalı bmx i sattım içi nese bunları karıştırmiim çok basit bir kuralıwar koltuu bisüre enazından iice örenene kadar yukarda tut bisikleti gidondan diilde dizlerini kullanarak seleden çek sona alışmaya başlarsın zaten biraz geçkaldıım için özürdilerim:D nese hade herkese ii forumlar

Memo barspin'i anlattı heralde :D.Anladığım kadarıyla öğrenirken ilk aşamalarda seleyi yüksek tutun gidon yerine bacaklarınızla seleden tutun öle barspin yapın diyor heralde.Anladığım bu :D.Bence haraketi öğrenmek istiyorsanız bu adamı bulun ve canlı öğretmesini isteyin.Bana 8-9 ay önce 1 saat içinde wheely ve rock walk'ı öğretmişti.

bn yolda hızlıcana gidiodum arkadan bim'in tırıı daaaaaaaaat die bi koyu kornaya bn son sürat gidiom boş yol buldum yanlıslıkla frene bi koydum fırıldak gibi döndüm :D düşmeden parktaki çocuklar adamlar helal olsun dio :D auzuhaz isteyerek yapamam walla o biraz tırın etkisi olsa gerek kulaklaırmda çınlıo daat daat

ben kayseri den galip aslında o kadar zor olmadığını biliyorum 360 spin yapıyorum da yine kayseri den bir kankim 360 + 180 bir buçuk tur atıyor gördügümde deli oldum saygılar

Konu içerik bakımından çok fazla dağıldığı için konuyu kilitliyorum :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri