5 Mart 2018 Decathlon'a gelen yeni ürünler

• Konuyu başlatan BF Okuru
  • Başlangıç Tarihi
Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@Tuars07

Stokta olmadığı için sitede gözükmeyen ürünlerde var 1 aya filan gelir tahminimce

@Motorola

Sana ne sertifikası lazım bilmiyorum ama kurumsal firmalar standartlara uygun mal üretmek zorundalar. Yani 1000 liralık kasklan aynı testlerden geçiyor bunlar. Gönlün rahat olsun ama ölümsüz yapmıyor benim 300 liralık sertifikalı kaskım tek darbede kırıldı üstüne 5 santim yarık açıldı kafam da.

Bu arada kaskın fiyatı artabilir xc kask 39 euro ona 220 lira fiyat koymuşlar. 900 kask da 39 euro şimdilik 170 lira indirime de girebilir tabiki

100 kask da getirmişler. Fiyatı daha uygun

(link)

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.573
İsim
Çağdaş
Bende btwin şehir ici klasik var ve siyah renkli. Kisin iyi oluyor fazla üşütmüyor. Ama yazin biraz daha havadar ve acik renkli olmasini isterdim. Oyuzden bu kaskin siyah rengi biraz amacina ters olurdu sanirim.
Ayrıca bahse geçen alyan çakının SKS nın birebir kopyası olup sadece belören kılıfı yok . Geçen sene SKS nın fiyatı ise 90 tl idi. Ayrıca bir akord anahtarına para vermemek hatta taşımamak en büyük artısi.

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar Decathlon yurtdışı sitelerinde çok güzel ürünler satılıyor. Buraya getirmediklerinden şikayetçi iseniz Decathlon’a şikayet/dilek yazısı yazın. Ben yazdım değerlendiririz tabiki diye döndüler. Arz/talep konusu bu iş.

Mrmath

Üye
Tepki
73
İsim
Mustafa Mert
Bisiklet
Mosso
@Pamuk geçmiş olsun umarım başka kazalar yaşamazsın

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.660
İsim
Serhat C
Arkadaşlar selam,

Decathlon'dan bir alışveriş yaptığınızda (özellikle fiziksel mağaza bazında) e-posta adresinize bir anket geliyor. Burada bisikletlerin ve parçalarının çeşitliliğinin azlığından ve fiyat politikasından vs bahsettiğinizde gerçekten müthiş ciddiye alıyorlar. Ben o formu birkaç defa bisiklet ürünlerinin çeşitleri ve kaliteleri artmalı diye doldurmuştum. Benim gibi mutlaka başkaları da doldurmuştur ve işe yaradığını görmek sevindirici.

Gelen anket kısa, vaktinizi almayacaktır. Talep ede ede Decathlon'un bisiklet reyonunu hepberaber geliştirebiliriz :) Eminim Decathlon'un da istediği bu. Yoksa Fransa'daki, İspanya'daki bisiklet ve malzemelerini neden getirip satmak istemesin...

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
(link)

aksiyon kamerası f/p ürünü olacak belli ki, ışık azlığında çok verimli olacağını sanmıyorum ama gündüz çekimleri ve titreşim durumu için kullanıcı yorumlarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum, tel maşa çin markaları yerine arkasında decathlon'un olacağı bir ürünü giriş seviyesi olarak almak çok mantıklı.

ya bir de kaska ihtiyacım var bu kaskı muadilleri ile kıyaslayınca önerir misin? yoksa 30-40 tl daha fazla ver başka kask al mı dersiniz? çok anladığım bir konu değil, havalandırma deliği sayısı 16-17 sanırım ama büyükçe olduğu için 20+ kadar işlev görür gibi geldi bana.

not: Tur bisikleti için arıyorum yeni kaskımı:)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

7800xt

Üye
Tepki
48
Bana da kask lazım.
Roadr 100 mü alsam yoksa 100 lira daha koyup Roadr 900 mü alsam;yoksa ikisinin ortası Btwin 500 kask mı alsam karar veremedim:/

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.989
Kask çok iyi, rengine bayıldım. Fiyat da fena değil.

Ama işte paranın gözü kör olsun :D

• Beğen
Tepkiler: ATTy
Tepki
7
(link)

Bu ürün nasıl tavsiye eder misinz? Türkiye stesinde bulamadığım için ingiltere linkini koydum ama bizim burdaki Decathlon mağzasında var bu ürün.

• Beğen
Tepkiler: yusufgs36

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
@bisikletcicocuktaximmetro
Ben kullandım daha sonra tasarimini beğenmediğim için sattim. Bir sorun yaşamadım kullanım olarak. Zaten 60 kilo insanım pek terlemiyorum :D

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Kaskı Bursadaki Decathlonda denedim. Yukarda fotograflarını paylaşan arkadaşın dediği gibi ölçüleri çok küçük. B'Twin 500 L beden kask kullanıyorum ama bunda L beden çok küçük geldi.

• Beğen
Tepkiler: Don Seminara

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.989
Şu yeni gelen kaskı bugün denedim. L bedeni, sanki M gibiydi. Gerçekten de kalıbı biraz farklı sanırım. Alacak olanlar dikkatli olsunlar.

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
@Pamuk

Oncelikle gecmis olsun. Sertifika derken yanlis ifade etmis olabilirim. Mesala kask.com da bir model icin:
Standarts:
EN 1078
CPSC 1203
AS/NZS 2063
Demis. Bunu kast etmistim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.974
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Motorola
Ben de sizin gibi; güvenlik ile ilgili olan bir ürünün(kask) standardizasyon ve sertifikasyon özelliklerinin Decathlon tarafından ön plana çıkarılmasını beklerdim.

B

BF Okuru

Misafir
@Motorola
@hamlet2006

CE damgası varsa standartlara uygun olarak üretilmiş demektir detaya gerek yok, belki reklam amaçlı vurgulanır.

CE belgesi gerçek mi o önemli Aliexpress, gearbestte CE logolu ürünler var ama ne kadar CE orası tartışılır

CE belgesi alınabilmesi için standartlara uygun ürün üretilmesi gerekiyor. Bir şeyden kısma gibi bir şansları yok yani

Kask da kendi sitesinde bu standartlar altında üretilmiştir demiş sonuçta oda CE belgesi almak için.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.974
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pamuk
Önemli olan test standartları.
Mesala CPSC Standartı(US), EN 1078(Avrupa) den daha zorlu şartlara sahipmiş.EN alan bir kask,CPSC alamayabilirmiş.
Her CE belgesi alana aynı gözle bakmamak lazım.Farkı test standartları belirliyor

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Decathlon da iyice kazıkçı olmaya başladı.

ekranci

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Kemal
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Canyon
CE belgesini veren bir kurum yok, üretici standartlara uyduğunu düşünüyorsa kendisi yapıştırıyor. Siz EN1078’e bakın.

• Beğen
Tepkiler: Motorola