Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

A.S.U.S. Pedal Grubu™

beyler ems kaç günde kadroyu getiriyor acaba? pazar akşam yola çıkmış.

Scudo
@temu90

hayırdır temu ne aldın :)?

ordan uçağa bindiyse max 4 gün sonra elinde..tabi takip kodu EE ile başlıyor ise...yok RR ile başlıyosa belli olmuyo valla ne zaman geleceği..

• Beğen
Tepkiler: temucin90
@Goflet

Cırtladı her yerimi Burhan abi katletti kadroyu :D Şaka bir yana güzel oldu. Freni de ayar çekti hallett şuan güzel ama bir tuhaflık seziyorum ben yine eskisi gibi değil o da sanırım padler yeni olduğundan. + bir de bu ön rotordan tır tır sesler geliyor uyuzluğuna. Ama bisiklet hazır şuan offroad_yollar wikwik

evet abi ee ile başlıyor, 13'ü pazar akşam 9 da çinden ayrılmış :D

bende artık yollu oldum:in:

@temu90

hayırlı olsun temuu:))

dediğim gibi...ordan çıktıktan 3-4 gün sonra geliyor en geç...he ama 5 günde oluyo bazen..bana bir kere bizim burdaki postaneden gelmesi 3 gün sürdü:)

en güzeli ara eve yakın postaneyi gelince dağıtıma çıkarmasınlar..kendin gidip al.

• Beğen
Tepkiler: temucin90
@Selim Siliğ

geçer o sesler üzülme sen...disk fren sürter..offroad yollar...asfalt yollar ...

@Goflet

Bırak yaa sürtsün nedir yani wikwik Alayına rampa istiyorum en dik yerlerden götür bizi ön kaptanım katledelim yolları 3 Giant 2 Selim 1 Umut

*** eskiden tur yapınca 2 Selim 2 Sedona derdik şimdi ne dicez ahahaha :D wikwik 3 Giant 2 Selim 1 Umut muhaha :D

@Selim Leylak

Kopuyo musun tebessüm mü atıyosun belli diil *** puhaa diyosun arkasından pis gülücük töbe yarabbi wikwik:D

rampanın kralını vericem size..:)) hatta 2 şer kere çıkarız rampaları ..çıkarız ,inip tekrar çıkarız nasıl fikir haa :)) winken567

:D :eek: ...akşam 8 de yatıcam ona göre rahatsız etmeyin.

enerji toplamam lazım :))

Abicim kendi kendime teşekkür edemiyorum ben bu forumda niye? ahahaha wikwik

enerji toplamam lazım :))

Bırak goflet abi yaa :box2:

• Beğen
Tepkiler: Goflet
@Selim Siliğ

selimcim ellerine sağlık çok güzel dijital fotolar olmuş teşekkür ederim.:D :in:

@ayhan248

Artık şu imzandaki fotoğrafı da değiştirirsin Ayhan248 :) Artık 781 lisin wikwik

Geri