Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

A.S.U.S. Pedal Grubu™

@Goflet

halledicez bugun işte bugun toplanma işi biterse akşama bir de tur çakarız belki :D

• Beğen
Tepkiler: Selim Siliğ
Scudo
ASUUUUUS GECE TURU :cool:

Aziz ve Selim' le beraber öğlen gibi çıktığımız yolculukta önce Avrupa Yakası' nda Sirkeci, Kocamustafapaşa, Yedikule, Zeytinburnu üzerinden Bakırköy turu yaptık ortalama 20 km den dolana dolana :)

Sonra 20 km kesmeyince bastık Anadolu Yakası' na gelmek üzere Karaköy yaptık ve saat 23:25 :cool:

Ve malesef son vapuru 10 dakika arayla kaçırdık :p Eee napacağız falan filan derken bastık hemen Beşiktaş' a ve Üsküdar motoruna bindik, sonunda Anadolu Yakası' ndayız :in:

Şimdi sıra geldi Ümraniye' ye doğru gitmeye gecenin 12' sinde. Gelsin gitsin yokuşlar çıktık bitirdik küçük Uludağ' ı :p :p

Artık girdik eve ama 3 kanter içinde insan kokuşuyoruz şuanda :D

Neyse yarın erkenden kalkacağız, bizi yorucu bir gün bekler.. Hangimiz hangimizi kaldıracak göreceğiz bakalım? :ci:

He bu arada toplamda 52 km civarı bir şey yaptık işte bugün inişli çıkışlı... Selametle, iyi geceler

@Selim Siliğ

guzel turdu yarın yeni bir tur bizi bekler :cool:

Şu pazar köprü geçişini de konuşalım bugün turda dostlarım ya. Az kaldı A.S.U.S. köprüden de geçti mi tamamdır ;)

ok konuşalım...geçen haftaki gibi olsun aynı model.

• Beğen
11 Haziran Cuma aksam turunu acalim yavastan katilmak isteyen olursa :)

Rota: Florya - Avcilar dolaylari

Saat: 20.00

Yer: Zeytinburnu Tekzen onu

Liste
Aziz Özkan
Selim Siliğ
Umut Yildirim
Selim Leylak

Millet ben bu aralar yoğun bir tempoda gece-gündüz çalışıyorum o yüzden akşamları gelemiyorum, pazar günü köprü'de görüşürüz ;)

@Adem AY

adem goygoy yapma turlara katıl :)) çalışıyorum ayakları yemezler:)

@Adem AY

pazar gunune artık ;)

@Goflet

hahaha :D:D:D

bugunku turumuz oldukca keyifliydi yine A.S.U.S. pazar gunu koprude gorusmek uzere . bu arada floryadan umraniyeye dönmek baya yordu biraz dinlenme ihtiyacı hissediyorum artık 5 6 gundur surekli bisiklet ustundeyim ;)

selim yarın gorusuruz moruk . 11 gibi gelecegim sirkeciye . umarım maşam gelir yarın .

• Beğen
@Aziz Özkan

Gelir inş ya hallederiz yarın işleri bro takma kafanı ;)

Her şeye çok az kaldı zaten bitti bitecek :in:

• Beğen
Tepkiler: Aziz Özkan
Dünya Bisiklet Bayramı & Boğaz Köprüsü Geçişi - 13 Haziran 2010

Kazlıçeşme çıkışlı sahilden devam ederek, yolda sahile çıkacak olan binicileri de toplayarak sirkecide ilk mola mayetinde son binicileri de tren garı önünden alarak sahilden Kabataş' a kadar devam edilecek. Beşiktaş İnönü Stad' ının yanından rampa çıkılarak Taksim' e varılacaktır. Taksim Meydanı' ndaki diğer bisiklet severler ile hep beraber Boğaz Köprüsü üzerinden Anadolu Yakası' na geçiş sağlanacaktır. Geçiş sonrası ise Anadolu Feneri performans turu yapılacaktır.

Hareket Noktasi: Sirkeci tren garı önü

Hareket Saati: 09:00

Rota: Sirkeci - Tren Garı önünde toplanarak, buradan hareketle sahilden devam ederek Beşiktaş İnönü stadının yanından Taksime çıkılacaktır. Taksim Meydanı' ndaki diğer bisiklet severler ile hep beraber Boğaz Köprüsü üzerinden Anadolu Yakası' na geçiş sağlanacaktır. Geçiş sonrası ise Anadolu Feneri performans turu yapılacaktır.

Çevirerek gelecekler uygun saatte sahil guzergâhina ciksinlar, toplayarak gelecegiz.

Katılım Listesi:
1. Aziz Burhan Özkan
2. Selim Siliğ
3. Umut Yıldırım
4. Selim Leylak
5. Adem Ay

• Beğen
Tepkiler: Aziz Özkan
@Adem AY

7 / 24 adem diyelim bundan sora sana kardeşş :D:D Adaş burda bana itici dedi kesin :D Neyse adem açma arayı sora bisikletin zinciri bozuluyo uzun turlarda :)))

• Beğen
selim kaptan..kadroyu toplat artık.

aziz sende maşayı taktır.

ben napaıyım...bende evde yatayım bugün :))

• Beğen
@Goflet

selimle konustum şimdi . kadroyu dagıtıyomus Burhan Usta su an :)
bende yavas yavas sirkeciye gidiyorum birazdan :) maşadan henuz ses yokmus . ama zaten su arka aktarıcının ayarı için gitmem lazım .

@Aziz Özkan

Aramamışmı selim kargoyu. Numarasını veriyorum bi arayın sorun.

GEDİKPAŞA
(212) 458 19 15
(212) 517 50 00

@Selim Leylak

aradım az once ben ama varan dan oyle bi kargo yok dediler :boese157:

ben tersledim adamı biraz bekleyin biraz belki ogleden sonra gelir felan dedi . bakalım bekliyoruz bro

foto koyun foto :)) o maşa gelmez...kestirseydin ben takardım

Geri