Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

A Star is Born 2

Scudo
gerçekten çok güzel olmuş kazasız sürüşler dilerim birde isteğim olacak,sürüş izlenimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim....

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Suda
@Hüseyin Suda

Ben çarşamba günü canlı canlı görmüştüm burda ki yazıyı yeni gördüm o zaman hayırlıosun demiştim bide burdan diyeyim dedim Hüseyin abi bol bol bel ağrısız gezilerde va turlarda kulanman dileğiyle Kutlu ve uğurlu olsun..
Not:Bisikletin yanında bi takım formada hediye etmiyorlar mı?

• Beğen
Rengiyle, uzerindeki parcalarla muhtesem bir bisiklet olmus. Saglikli gunlerde bol bol pedallamaniz dilegiyle :)

• Beğen
Şahane bir bisiklet özellikle kadro bir harika güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

• Beğen
yeni bisikletiniz hayırlı olsun gerçekten kadroya bayıldım özellikle ikinci bi amortisör olmasına rağmen pedala vereceğin gücü emmeyip yani kullanıcının basıncıyla çalışmaması sadece araziden gelen etkilere karşı çalışması mükemmel bişi gerçekten çok etkilendim keyifli sürüşler dilerim güle güle kazasız belasız sürüşler dilerim

• Beğen
@BuRroM

Bisikletin toplam ağırlığı yaklaşık 13,40Kg civarında.Tek kadronun ağırlığını bilmiyorum.Klasik tek amortisörlü bisikletlere göre ağır ancak full süspansiyonlu bir bisiklet için "ağır"ölçüsü nedir bilmiyorum.Uzman yorumları bizi aydınlatır umarım...

Oy oy oy iyi makina olmuş , sıradışı yani ....
İyi günlerde kullanman dileği ile ;

• Beğen
Bisikletiniz gerek kadrosuyla gerek donanımıyla gerçekten cok güzel.
Kadrosuna da hayran kaldım diyebilirim.
Güle güle kullanın.:)

• Beğen
@Hüseyin Suda

Epic M5 Al kadrolarım S size olan bendekinin ağırlığı 2480gr v-fren pivotlarıyla... M kadrolardaki sele borusunun destek kısmından dolayı 90gr kadar daha ağır kadrolar... Onun dışında FS kadrolarda ağır kavramı 2.5 civarının üstüdür...

Zira 2.5 kadroyla 10.5 kilo bisiklet toplamak mümkündür... Bakınız Benim epic şuan 12.1 kg ve vermesi gereken 1000gr kadar daha fazlası var...

Hüseyin abicim sanada Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan hayırlı olsun ...

• Beğen
@H.Çağrı

Teşekkürler yorumun vede dileklerin,ayrıca kadro konusunda kanıma girdiğin için... Yine diyettesin :D (-1000gr)

@Bibendum

Teşekkürler ancak sıradışı deyince aklıma senin makinadan başka bişey gelmiyor,görenler bilir...

@Hüseyin Suda

abi ne demek herzaman bekleriz :D
inşallah senle yakın zamanda epic ini test etmek için güzel bir arazi sürüşü yaparız...

@gurkankas

rockhopper ları kadro olarak vermiyoruz ki zaten fiyatları da oldukça uygun..
eylüldeki kampanyamızı kaçırmamanızı tavsiye ederim...

@mecaoz1

hüseyin abinin kendi fiyatını vermesi pek mümkün değil ama kadroyu isteyen arkadaşlar gelip bizlerle temas kurarlarsa onlara yardımcı olabiliriz...

bundan alt model fsr kadro satışı yapılmayacaktır...
ama hardtail olarak alüminyum kadrolarımız satışa sunulacak...

@BuRroM

kadronun ağırlığı 2.2kg civarında...
toplam ağırlığa bakmıştık da tam hatırlamıyorum sanırım 13kg civarında...

@soneryen

haberiniz olmaması normal çünkü specialized ın türkiye distribütörlüğü daha bu sene alındı ve mağazamız da yeni açıldı...

@HaliliOzturk

senin gözünde değil tüm dünyada ispatlanmış birşey zaten bu :D

@veterinerhekim

Hüseyin abi forma istemedi, çünkü kendisinde yeterince forma var..
ama dün gelip 1 adet taytını aldı bizden :D

@Hüseyin Suda

çok üs model fs bisikletler 10kg ın altına inebiliyor...
ama ideal bir fs bisiklet (sizin kullanımız için) 12kg civarında iyidir...
sonuç olarak ağırlığın getireceği dezavantajı, arazide kullanırken alttan gelen darbelerin emilmesi ile daha performanslı çevirmenizle yok etmeniz mümkün olacaktır, hatta üstüne size daha büyük bir konfor sağlayacaktır...

Geri