Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Acil oneri lutfen

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarin bisiklet alcagim max 1300 lira butcem var ... 1.5 haftadir forumu takop etmekteyim kafamda bazi seyler oturdu ama son olarak fikirleri onerileri almak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim .
Kafamda dusundugum ghost 1100 ...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Süreceğiniz yol şartları, hava şartları nedir direk kafadan dağ bisikleti almak belki doğru olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: ms92
@Berke Kazankaya

Siz trek kullaniyorsunuz sanirim onlarinda iui modelleri vardi ... Yani yol bisikleti almayacagim ... nerelerde surecegimi kafamda olusturdum . Sahilde patika yollarda gezilerde ... grup olarak gezilerdr kullanacagim ... bjnun icin ghost diye dusunuyorum ama onrrilere iste suan acigim...

specialized yada merida şehir bsikletlerine bakınız

• Beğen
Tepkiler: kbatuu
1600 e 2013 lapierre cross 400 bulunabiliyor 2014 leri 2000 den assagi bulmaniz zor atlamayin derim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@hakan can onrat lapierre cross larda guzelmis baktim biraz once ... yarin bir arkadasin tanidigi bisikletciye gidecegim orada var mi bu model bakacagim cunku 3-5 tane var ... bu sehirdeki bisikletci cok ilgiliymis bide indirim yapabilirsem hayirli ugurlu olur insallah ;)

Bütçeniz gayet iyi trek markasına bakabilirsiniz.Özellikle fx modelerini inceleyin.Hemen mtb'ye yönelmeyin.İyi düşünün.

@kbatuu

Evet profil resmimde görünen Trek dağ bisikletim vardı taş, toprak, atlama, zıplama hevesimi aldıktan sonra sattım 1 ay içinde yol bisikletine geçeceğim. Patika yolların şartları ağır değil ise dağ bisikleti sizin bisikletiniz değil.
Ön süspansiyonlu şehir bisikleti size uygun olacaktır.

@Volkan ÇİNKILIÇ

Patika yollar için FX serisi pek uygun olmayabilir...

Batu bey ilk önce bisikleti ağırlıklı olarak hangi şartlarda kullanacaksınız.Yaşadığınız yerde eğer patikalar ciddi anlamda sert ve darbeli ise konfor amaçlı darbeleri emmesi açısından belki denildiği gibi ön süspansiyonlu veya naçizane önerim ön süspansiyonlu kilidi olan modelere bakılabilir.Ancak bana göre ciddi anlamda dağ taş dere tepe gezmeyeceksiniz.Amortisörlü modellere bakmayın.Gereksiz yere amortisörün ağırlığını yüklenmiş olursunuz.Ayrıca FX modelleri hafif sert yolları ufak bir lastik değişikliği ile kaldırabilir düşüncesindeyim.Ben kendim 110 kiloyum 1.81 boyundayım ve (gezdiğim yollar sadece asfalt değil)Trek 1.2 yol bisikleti kullanıyorum.Belki forumda yanlış anlaşılmasın yol bisikletini benim kadar sert ve haşin kullanan yoktur.Aynı şekilde eşimin trek fx 7.1 model bisikletinide kullandım.Tercih sizin eğer özellikle amortisörlü modelleri beğeniyorsanız durum farklı.Allah size hayırlısını nasip etsin

geçen senenin salcano insomniası vardı. 1300 tl deore setli bence düşün

Valla yorumlariniz icin tesekkur ederim .dun bisikletimi aldim bu yazilarida simdi okuma firsatim oldu sedona 720 aldim siz ne derseniz ... benim hosuma gitti cunku ...http://img.tapatalk.com/d/14/04/05/uta6y7yz.jpg

Hayırlı olsun.bende assos50slx aldım

@selami atay

Fotosunu bekliyorum ;)

Tapatalktan foto atamıyorum

Geri