Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Adana Dağ Bisiklet Yarışı

Tepki
33
(link)

Merhaba arkadaşlar herkese.uzun zamandan belli Adana'da yarış olmuyor ve biz de Dağ Bisiklet olarak bir yarış hazırlamaya karar verdik.
Yarışa herkes katılabilir.Özellikle Adana'da olan arkadaşların yarışa ilgi göstereceğinden eminim.Bilgiler zaten yukarıda belirtilmiştir.Aklınıza takılan bir konu olursa buraya yazın biz yardımcı olalım...

Scudo
İşte budur ya olay,gayet ayrıntılı başarılar kolay gelsin katılan arkadaşlarada kazasız yazrışlar

• Beğen
Tepkiler: hacı
helal olsun vallaha diyecek kelime bulamıyorum ibrahim usta.teşekkür ederiz.

• Beğen
Vay vay neler var neler.Helal olsun sana ibrahim abi.Güzel bir organizasyona imza atmışsın.ADANA işde farkı olsun artık....İyi forumlar..

• Beğen
Orada olmaya çalışacağım, sakatlığımdan dolayı katılamayabilirim. Yine de izlemek için orada olmak istiyorum...

12 nisan da sınavvım var.gelemicem ama katılan herkese başarılar.

• Beğen
@saltuk

sınavdan sonra kapışırız senle aşkın :)

• Beğen
yarış ankara civarı olsa kesin gelirdim,adana çok uzak bize :) keşke kocaeli'dede böle organizasyonlar olsa,12-16 yaş arası gibi yarışlar,lisansız yapılması çok daha güzel,belki geleceğin amstrongları çıkar :sigaraici

• Beğen
Herkese merhabalar.Bu yarış federasyon yarışı değildir.Özel bir yarıştır bunu belirteyim Başka şehirlerden gelecek arkadaşlar bunu bilsinler yani hacrıah yok.
Parkurda 2,5km toplam komple arazide olucak yarış aslaft yok bir kısmı düzlük ,parkurun çoğunluğu teknik inişi , çıkışı kısaca böyle çok büyük bir rampası yok kısa kısa hep en fazla 7-8 metre çıkışlar tşk .

Parkur gerektiği şekilde güzel teknik iniş ve çıkışlar içeriyor.
Ahmet abi sağolasın.Valla keşke sende olsaydın da görseydin yarışçıları.Olmazsa sen geldiğin de ssana özel bir yarış düzenleriz :).Sende kendine iyi bak.Görüşürüz

saulasın murat iyi dileklerin için katılım iyi olur herhalde havalarda düzeldi çok güzel olur bence.görüşmek umuduyla arkadaşlara selam.

slm ben bursadan acaba ödül varmı varsa ne verilecek sporculara ve ilk kaça cevaplarsanız sevinirim iyi aksamlar

Maraton süper olur, bu sene maraton yarışı görünmüyor taqkvimde zaten...
Umarım güzel bir yarış olur, katılacak arkadaşalara başarılar!

• Beğen
Tepkiler: emrullah ve sadana
Halil yine döktürüyorsun ha maraton felan hadi bakalım olurda inş herkes gelir yarışa...

Geri