Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Addict R1

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
240
Scudo
sarı ve siyahın harika uyumu...
yol bisikletinden anlamadığım için teknik yorum yok, görsel yorum var :)

@Murat CER

şahsen bendende ööle 10 numara görüntü tablo gibin :D

scott sponsorun galiba dehset bir koleksiyonun var bu arada 2. el bölümünde da senin kadroya talipler var bir bak istersen. :)

@Bülent ÖZER

Ben scott a sponsor oldum desek daha doğru olucak herhalde :)
Konuştum talip olanlarla ama ben zaten sattım o kadroyu konunun kapatılmasını söylemeyi unuttum. teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

Maşallah harika ya...
Kazasız belasız kullanın...

Ama ben en çok sizde Ransom'a hayranım...

@d.berkay

Teşekkür ederim ama ben ransomu da sattım. benim şu anda favori bisikletim genious mc10. ransomdan daha rahat çıkılıyor ve ona yakın arazi persormansı war. ama tabi haklısın ransom ap ayrı :)

Merhabalar.Çok güzel bir bisiklet.Güle güle ve kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bisiketin çok güzel İlker abi...:)
Bu bisikleti kullanma şansım olmuştu ve bisiklet yolda akıp gidiyor resmen.
Kazasız bir şekilde kullanman dileği ile.;)

Şahane bir bisiklet güle güle kullanın.Kazasız,belasız sürüşler dilerim.

tam bir hız makinesine benziyor :D allah kaza bela vermesin güle güle kullan....

Campi'leri gördüm, başka da bir yerine bakmam :)
Gerçekten zirvede bir bisiklet olmuş. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin, yollar altınızdan akıp gitsin :)

@Özgür!

dağ bisikletinin de yolunda yeri ayrı ben şahsen yolda dağ bisikletinle gitmektne pek zevk almıyorum ondan yolu tercih ediyorum. internet sitesinde 6.4 kg yazıyordu ama ben tarttığımda 6.8 çıkmıştı

Bisiklet gerçekten manyak duruyor. Kimbilir sürüşü ne kadar keyiflidir

fulcrum lar ustunde mı geldı yoksa sonradan mı taktın.scott larla aram yok ama guzel pislet kazasız belasız kullan.cantlarını satarsan talıbım ve agırlıkları ne kadar:D

Geri