Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Advent 11.42 v Acera 46.30 = 2x9 Min Maliyet,Max Verim

...
Bu bisiklette ki claris ön vitesi yukarıda bahsettiğim 11.40 sekizli ruble, acera aktarıcı ve uygun parçalarla birleştirip kumpas frenli Carraro sportive x , giant fastroad benzeri 700.25 lastikli flat barlı fitness yol bisikletine dönüştürmeyi planlıyorum.

bir yanımda drop barlı halini bozma ve t11' in yanında bunun da tadını böyle çıkar diyor. tüm dostlarım önerilerinize açığım. @Spartiat ve @MakRo hocalarım tavsiyelerinizi bekliyorum. 296750 dosyayı görüntüle

"drop barlı halini bozma ve t11' in yanında bunun da tadını böyle çıkar" yanı doğru diyor. Diğer yan T11x2 ile mutlu olur zaten.

Scudo
"drop barlı halini bozma ve t11' in yanında bunun da tadını böyle çıkar" yanı doğru diyor. Diğer yan T11x2 ile mutlu olur zaten.
çok kısa ve öz anlatmışsın hocan . doğru diyorsun . teşekkür ederim @Spartiat

• Beğen
Tepkiler: Spartiat
@M.Hamza.Afacan merhaba lastikleri kullanım amacına dönük olarak güncellediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: M.Hamza.Afacan
@M.Hamza.Afacan merhaba lastikleri kullanım amacına dönük olarak güncellediniz mi?
lastikler üzerinde gelen lastikler. patlama dirençli benim için yeterli olduğundan şehir içi ulaşım amacıyla kullandığım için bir de ,ekstra masraf yapmak istemedim. ama ileri de 700,38 ölçülerine kadar şöyle amberli bir gravel lastiği takmayı düşünüyorum .;););)

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri
Arkadaşlar bisikletimi satıyorum . Gelirin tamamını deprem bölgesinde ki vatandaşlarımıza destek amaçlı Afad a göndereceğim . yanımda benim adıma bağış yapana bisikleti teslim edeceğim ya da ben dekontunu atacağım . ilan linkini inceleyebilirsiniz .
Yükseltilmiş Peugeot T11x2. Advent 11.42xAcrea 46.30

fırsatçılık veya reklam yaptığımı kimse söylemesin kalbini kırarım . elimde aynı türden 2 tane ne varsa göndermeye ve elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum

GÜNCEL FİYAT 10000 TL dir
GÜNCEL FİYAT 9000 TL DİR

Son düzenleme:
BİSİKLET SATIŞTAN KALDIRILMIŞTIR

• Beğen
Tepkiler: Myali ve Samet M.
Geri