Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Akdeniz Ege Turu (3.Kesit) Yanan günışığı

candede kardeşim merhaba bugüzel gezini resimleyerek ve anlatımını bizlerle paylaştığın için teşekkürler devamını takip ediyorum inşallah bir bizde oraları gezer görürüz

Scudo
@k.tecimen

Degerli büyügüm İnşallah diyorum,siz güzel insana da.
Umarım bu güzel ülkeyi sizde renklendirisiniz seyirleriniz ile.

Süleyman abimizin de dediği gibi:bu kültürü bu aneneyi sıkı şekilde oluşturmalı bunun içinde elimizden geleni yapmalıyız.Şu an için gereken tek şey: Bu duruma en yakın olan bizlerin bunu bisikletlerimizle hayata geçirme durumudur.

''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

• Beğen
Tepkiler: candede
@theasfalt

Necati abi özür,sevgili Sekan ve arkadaşlar ben de misafirdi.
Serkan çıkış yapmadığından frketmeden onun adıyla teşeekürde bulunmuşum.

@Süleyman Şatır

Süleyman abi meraba,en büyük isteklerimden biride siz güzel insan
la pedal cevirmek olacak.

Yüreğinizdeki düşlerin tezeliği beni hep büyüledi.Daha bir ömür canlı ve taze kalması dileği ile...Sizleri çok seven kardeşiniz.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır
Güzel yerler güzel insanlar güzel bisikletler.Muhteşem üçlü birarada

@LITLLE_PRINCE

Yüreğin her daim böyle şakısın.

''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

tebrikler can.. walla çok güzel resimlerle son süreat devam ediyosun. bende ilgi ile izliyorum bu seyrini. yanlız bizim sabrımızı test ediyosun galiba :) daha antalya, muğla, aydın, izmir ...... var.. :) ben bu kadar sabırlı deilim :D
dağların güneşle olan buluşmaları harikaydı. bende bafa gölünün yanında o buluşmalara tanık olmuştum. gerçekten harika bir renk cümbüşü vardı. insanın gözlerine inanası gelmiyor..
insan bu turda neyi anlıyor biliyomusun. ne kadar şanslıyım ki Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorum. benimde başıma çok geldi gördüğüm kadarıyla senin de başınagelmiş. insanlar tanımadığı insanları kendi evlerine sokup onların zorluk çekmeden konaklamasını sağlıyor. hatta yemek ikram ediyolar sohbetleride bi güzel oluyor... sanırım dünyanın hiç bir ülkesinde insanlar bu kadar sıcakkanlı, misafirperver deillerdir.
sevgiler

• Beğen
Can merhaba

Halen resimler tanıdık geliyor. Bir yerlerden hatırlıyor gibiyim. Hadi bas pedallara da gel artık Antalya 'ya . Az kaldı.

Anlatımın ve resimlerin çok güzel. Sabırsızlıkla diğer bölümleri bekliyorum.

Hoşçakal.

@Ender Alıcıoğlu

Az önce geç vakitte zorlukla bitirebildim.Az kaldı bugün yarın oralardayım.Sizleri seviyorum sevgiyle...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
sevgili bisikletseverler sabirsizlanmayalim lutfen. unutmayalim ki en kotu bisiklet gezisi erken bitendir. ne kadar uzun surerse bizim icin o kadar iyi, sindirerek yasamamiz acisindan.:) hayati sindirerek yasamak gerek. bi nefes cektiginde akcigerlerinin ortalarinda kalmamali oksijen. dibi gormeli yani. biraz elestirisel olacak ama ben fotograflara bir cirpida bakan arkadaslara da biraz bozuk atarim. 1-2 saniyede bakip gecmek olmaz diye. kusura bakmayin, tum bunlari biraz daha zevk almamiz acisindan yaziyorum. kotu bir niyetim yok.

can senin yazi ve fotograflarina gelince gayet keyif aldigimi belirtmek isterim. ozellikle mersinden itibaren olan fotograflari gorunce degerli bisiklet dostlarim ilker ve fatih abiyle gecen sene yapmis oldugumuz manavgat-hatay gezimizi animsiyorum. ve tabii ki universite yıllarimi gecirdigim aydincik'i tabelalarda gorunce de ayni heyecani yasiyorum. o bolge ozellikle silifke-gazipasa arasi gercekten el degmemis guzellikte. o makilik bolgede cam agaclarinin arasindan ciktigim tepelerin, turkiye'de en fazla sayida olan seralardan kopardigim meyve-sebzenin, deniz kenarinda tuttugum (ya da tutmaya calistigim) baliklarin, gordugum akdeniz foklarinin ve yunuslarin haddi hesabi yok. tabii ki virajli/dar yollari ve o temizlikteki denizi de unutmamak gerek. yazi ve fotograflarin devami dilegiyle.

bunyemiz elverdigince daha ne uzun yollar katedecegiz. inaniyorum.

Sevgili Can ,bana eski günlerimi hatırlattın.Kız Kalesine yüzdüğümüz günleri.....(20-25 sene önce)

Bu güzel resimeler ve anlatımından dolayı çok teşekkür ederim.

@Çağrı Tosyalı

Canımsın kardeşim.Nedir sevindiğim biliyormusun?Hayatımıza her geçen gün yeni yüzler,yeni rüyalar ve yeni öyküler giriyor.Bunlarda biride sensin güzel insan.Olaylara kayıtsız kalmayan,sorumluluk sahibi verimli ve yaren bir insansın.
Seni tanıdığım için çok mutluyum sevgili Çağrı.Seni çok seviyorum,hep düzgün ve temiz kal.
Anadolu ve karşı taraftaki eylemlerinizi ilgiyle takip ediyorum.Tespitte bulunduğumuz sorunları umarım paylaşma fırsatı bulmuşsundur.

'''Oltanın ucundaki balık olmak isterdim.'''

@Tuğrul

Üstadım çok istedim kaleye çıkmayı,zamanımızın yetersizliğine verin.Bende her fotoğraflara ya da sizlerin olumlu ya da olumsuz cevaplarınıza baktığımda oraya ya da bu tarafa neden giremedim diyerek üzülüyorum.

Acaba eksik mi yaşadım turu diye düşünüyorum.
Toparlıyorum hemen kendimi.İnanın,değil bu turu bir ay biryıl da sürse bana yada sizlere hiç farketmez oda yetersiz kalırdı diye düşünüyorum.

'''Oltanın ucundaki balık olmak isterdim.'''

hakkimdaki olumlu izlenimlerine sevindim acikcasi. ben de seni tanidigima aynen memnun oldum. aksini dusunmek zaten dogru olamaz. aslinda her an hayatimiza bir oyku girebiliyor. ama bunun farkinda olabilmek gerek. tabii haliyle insanlar(ozellikle ist'te) oyle bir monotonluga girmis ki kardesim sorma.

tespitlerimizi bi kac arkadasa soyledim. bunun farkinda olanlar oldu olmayanlar oldu. ama icimizde temiz insanlar elbbete var ve ozellikle bisiklet ortaminda bu insanlar cogunlukta. hersey cok guzel olacak demek istiyorum. insallah yani.

gorusmek dilegiyle.

• Beğen
@Çağrı Tosyalı

Sevgili Çağrı,kendi adıma diyorum renkliliğinle bulunduğun ortamı fazlası ile güzelleştirdin.Hemen hemen bütün organizasyonlara iştirak ediyorsun.Anlaşılan o ki Bodruma gideceğin yok gibi.Unutma orada da seni bekliyen güzellikler de var.Umarım 2007 hepimiz için hayırlı olur,tüm dostlarımız düşlerini gerçekleştirir.

'''Her Saniye Değerlidir.''' L. Armstrong

renkliligimle mii? insallah diger insanlar da boyle olumlu goruslere sahiptirler. saolasiin o senin guzel dusunceleriin. "senin guzel dusuncelerin" diyorum cunku beni soguk bulanlar da olur. o da onlarin soguk yapilarindandir:) anlatabiliyorum umarim.

bodruma hayirlisi ile p.tesi gidecegim. beni orda da bekleyen guzel gunler var eminim. bu mevsimde orasii bir harika. bisikletimii ist.te birakacagim icin orda bi motorsiklet kiralayip tekrar kesfedecegim bodrum y.adasini. gitmedigim yerlerine gidecegim. belki yolum muglaya duser de diger guzel bisikletseverleri gorurum. gorusmek uzere saglicakla kal.

• Beğen
Geri