Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Hussar DJ almak istiyorum yardım edin!!

ZiggyBob

Üye
Tepki
0
Baya araştırdıktan sonra amoeba hussar dj e karar verdim fakat satın alabileceğim bir yer bulamadım. Aynı zamanda fiyatıda yok street için süper gözüküyor.Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürler.

Scudo
izmirde oturuyosan alaybey taraflarında seda bisiklette hussar dj seti bulunması lazım fiyatı 500 ytl civarı bişi sanırım ama fazla sert kullanmıcaksan sana hussarın xc tarzı kadrosu yeter diye düşünüyorum fiyatıda makul dj set arasında aşağı yukarı 230 ytl gibi bişi oynuyo.

kadro,sele,sele borusu,gidon,gidon boğazı,furç takımı oluyo.

bunların hepsi 500 ytl ise geriye sadece lastikler felan mı kalıyor?Frenler vites değiştiriciler maşa ve lastik bunlar hariç mi?

sen bence ucuz bişi al parana yazık;)

ben maksimum 700 verebilirim sence o seti alsam diğer aksamlarını mtb versiyonundaki gibi yapsam bana kaça patlar?

slm arkadaşım hayırlı olsun dj bisiklet istiyormuşsun
istediğin diğer aksamlar hangi model

jantsız maşasız aynakolsuz binicek o ekonomik olsun diye:D :D :D

diğer aksamlar dediğim hussarın mtb sindekilerin aynıları(shimano acera) ama kadro setinin Dj olmasını istiyorum.

yanlız acera setiyle 750 yi bulur ama yolda gitme olanağın 0 dı haberin olsun

Kardeş espriye güldümde okadar da değil :D Sen kaça patlar onu söyle.Şöyle maşa jant fren vites mtb deki gbi olursa sadece kadroyu Dj yaparım kaç olur??

üstüne 300-400 daha ekliyebilirsen eğer yolda gitme olasılığın 100 e yükselir bisikletin sana toplam maliyetide 1100 ytlyi bulur suyundanda koy:D :D :Dyolda gitme olanagın neden 0 bi düşün bakalım neler eksik

Herşeyi saymadık mı zincirler lastikler pedal daha ne kaldı?? Sen kısaca 700 e yapılmaz mı diyosun yani?? 500 e 300 ekle 800 bu fiyata da mı olmuyor?

arkadaşım nereden esti dj almak
yeni başlıyorsan gereksiz birşey karşıyakada seda bisiklet var orada sedona sd771 var git al onu rahat et bu kadar basit

arkadaşım dogru söylüyor sana fazla dj kadro hazır bisiklet alırsın yavaş yavaş geliştirirsin bisikletini;) seda bisikletteki arkadaşlar sana yardımcı olucaklardır.ya da benim amoeba kadromu sana uygun fiyata satabilirim degiştirmeyi düşünüyorum 0 gibi süphen olmasın düşünürsen eğer elden alışveriş olur

sağol kardeş de 2.el düşünmüyorum sennki dj kadro olsa olurdu ama değil sağol yinede

bence amoeba filan alma daha güzel kadrolar var aynı fiyata veya daha ucuza mesela sedona sd-711 var açıları her şeyi aynı kadro fiyatıta 140 YTL mi ne her şeyi amoeba hussar jumpla aynı

Geri