Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Hussar DJ almak istiyorum yardım edin!!

amoeba hussar dj güzel bi kadrodur,küçük xc kadrolarıyla karşılaştırmayın,sanırım sağlamlığı saymazsak amoeba hussar xc kadrosundan farkı yok.

xc kadrosunu hareket yaparken kırdığınızda elinizde kalır fakat hussar dj de kadroya bişey olursa garantiden kadronuz yenisiyle değişir.

inşalah yanlışım yoktur ve son olarak yukarıda arkadaşın bahsettiiğii parçaları kulanmadıkça 700 ytlye hussar jump kadrolu bir bisiklet toplayamazsın;(

Scudo
@ZiggyBob

ikinci el dj istiyorsan var kadro furş sele borusu kelepce tekli ayna kol göbegi ile 300 ytl

kaça toplayabilirim diye sormayı bırak kendin araştır biraz öğren.

1 haftadır araştırıyorum adamım zaten de bu bisiklet işi çok kapsamlı bişey araştır araştır bitmiyor.Ben sadece tecrübeli insanlar hemen cevap verebilirler diye bunu soruyorum.Forumun amacı da zaten bu değil mi?

hazıra konmak iyi değildir bisiklet işi kapsamlı bişi değil daha bisikletin üzerinde hangi parçaların olduğunu bilmiyorsun 1 haftadır neyi araştırıyosun anlamış değilim

sana hussarı 850 ytlye toplu olarak veririm deore alivio karışık olarak

Elbette hazıra konmak iyi değil haklısın bisikletin yapısını ve neresine ne dendiğini yeni yeni öğreniyorum 5 yaşından beri sürüyorum fakat sürmekle de olmuyormuş bunu öğrendim.Kapsamlı değil diyorsun fakat 1 parçanın yüzlerce değişik markası var.Sürüş stiline göre değişiyo,kalitesine göre değişiyo.Bugüne kadar sadece 1 bisikletim oldu.Ne bisiklet toplamışlığım var ne de tamir etmişliğim.Belki sana kolay geliyodur fakat 1 haftada da bu kadar oluyo dostum.

kardeş 2. el düşünmüyorum bisikletten pek anlamadığım için sağol zaten o fiyat benim için çok fazla.

Dj kadroyu bundan 2 ay once bende bayağı bi aramiştim ama bulamadim bende mtbsini aldim.Ankara Erdoganlardan almiştim. Gayette memnunum. Hem orası diğerlerine göre uygun. Yinede sen bilirsin...

• Beğen
Tepkiler: ZiggyBob
Geri