Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Hussar

@semihcelikoglu

ewet jump serisi farklı kesinlikle arasında dağlar kadar fark var bence jump kesinlikle normal hussar serisinden daha dayanıklı :cool:

Scudo
@tolgahan38

hussar jumb değil hussar jump

arkadaşlar görünüm olarak hussarı ama teknik olarak kron u daha iyi gördüm belki yanılıyorum çok anlamadığım icin acil yardımcı olursanız sevinirim
birde 3 senedir bianchi focus kullanıyordum daha profesyonel bir bisiklet e binmek istiyorum acaba bunlar yeterli olurmu yoksa başka önerileriniz olurmu

Hussar çok sağlam bir kadro ve bence görüntü olarak bir numara bir sanat eseri gibi. Ancak biraz ağır eğer zorlu parkurlarda binmeyecekseniz daha hafif olan Sedona 771 tercih edebilirsiniz Kron XC 1000 de güzel ama benim pek bilgim yok bu bisikletle ilgili bir de fiyat mevzuu var tabi oda çok önemli

fiyat lar üç aşşagı beş yukarı aynı daha simdi baktım 425 dolar hussar a diyorlar 771 sedona da 550 ytl civarı ama hussar gerçektende sanat eseri gibi

slm bende baya araştırmalar sonunda HUSSAR da karar verdim ve aldım,diğer markaları bilmem fakat bu ayarda ekipmanları olan bisikletler arasında seçilebilecek tek bisiklet diye düşünüyorum şahsi fikrim,çokta memnunum oldukça iyi bir bisiklet tavsiye ederim

kızıltoprakta kaçkar bisiklet var stadın arka tarafında ordan aldım sende ordan alabilirsin tabi istersen fiyat 425 dolar ve peşin fiyatına taksit yapıyor ordan düşünebilirsin istersen...

Diğerlerini kullanmadım yorum yapamam ama hussar gerçekten çok iyi performansa sahip bence.Görüntü olayı apayrı bakmaya doyamıyorum.Donamım olarak ise diğerlerinden kesnlikle geride değil.Şiddetle tavsiye olunur.

selam arkadaş lar bende hussarı sevdim ama ağırlık için hangisi iyi¿ bilen varmı.kron daha basit gibi ...

Hangisi içine siniyorsa,hangisinden hoşlandıysan onu al,aşağı yukarı aynı ozellikteler,

bana tasarım değil teknik lazım tasarımla endo side drop yapılmaz tecknikle olur bu işler.Zaten amaç tasarım olsaydı.show car lar gibi bişi ler çıkardı. nedersiniz türkiye pazarında;
* xc1000 mi
* hussar mı

Özellikler alt alta yazıldığında Amoeba Hussar donanım olarak daha iyi Kron xc 1000 ve Sedona sd 771'den de.. Hem de kadrosu cidden sanat eseri gibi.. Bir de kadrosunun sağlamlığından çok bahsediliyor..

jump ile normali arasında fiyat farkı var mı? bir de arasındaki donanım farkı nedir?

Arkadaşlar Hussar'ın Jump serisi mi yoksa diğer seriden mi olduğunu nasıl ayırt edebiliriz?

Bunu detaylı bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim. Belki fotografla anlaşılabilirliği daha iyi olabilir...

Ben de bugün yarın Hussar alacağım ama alacağım Jump mı olacak yoksa xc ye daha uygun dediğiniz model mi olacak onu bilmiyorum, anlamam için de yardımınıza ihtiyacım var... :)

Hala şu iki farklı kadronun fotograflarını bir arada göremedik! Neymiş fark anlayalım değil mi :)

@bikedriver

Bisiklet fotoğraflarımız konusunda biraz dolaşırsan 2 kadroyu da görebilirsin.

Geri