Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba scud full LX

Valla oldum olası Lx'i sevmişimdir...Benim külüstüre yavaş yavaş aynakol ve fren bacaklarıda eklenicek Lx den...
Judy tt yi ise 4 sene önce mi ne almıştım tam hatırlamıyorum...Hala çok memnunum...Ve benim TAXI'me çok uyumlu...:D

Scudo
Bİr şey soracağım; heryerde judy TT ağırlığı farklı gözüküyor bendekinin 2.200 ile 2.400 gr olduğunu söylemişlerdi bana inandırıcı gelmedi ve tarttım 2000 yılı modeli olmasına karşın sadece 1.800 gr. Malzemeden mi çalmışlar ne dersin ? :))

2002 de almıştım o modeller ağırlar.. 2300-2500 gr arası..arkadaşın psylo lu bisikletini kullandıktan sonra söküp atasım geldi.. iyi amortisörlü bisikletlere binmeyin benden tavsiye .. :D

@alpinist

iyi amortisörlü bisikletlere sizin değilse, yani emanet ise binmeyin...zoom 540 sahibi olarak alpinist'e katılıyorum :D

Yok yok manitou veya Fox a geçmek şart oldu artık...

Valla benimki miyadını doldurunca ben şöyle bir psylo yada tora yada hadi biraz daha paraya kıy:)D) bir reba alabilirim...O zamana kadar fazla ağırlıkları da atınca tüy gibi olur zaten kadrom bayağı hafif....Sadece üstündeki külüstür komponentler hamallık yaptırıyor...

Sizin dediğinize katılıyorum...İyi amortisörlü bisiklete binmeyeceğim benim amortisörleri değiştirene kadar...:D:D:D

bir bisiklet toplıcam yada alıcam karar veremiorum bide bu cıktı amoeba cok merak ediorum nasıl bir kadro bisiklet almadan önce mutlaka denemeliyim sanırım ful xtr lı bu kadroyu gördüm ki yani demekki iyi bir kadro her kadro xtr ı haketmez:)

beykan kardeş üzerine xtr ı veya başka bir seri parçayı bizler sonradan takıyoruz.Kadro üzerinde standart acera ile geliyor ama parçaları değiştirdikten sonra alınan zevk ve performans kat kat artıyor. 1440 gr olan bu kadrodan memnun kalacağına eminim ama almadan önce denemeni tavsiye ederim...

@someone74
tabi canım biliorum tabiki kastettigim sonucta xtr kullanan birisi carbon kadro falan kullanır bunu da kullanıosa iyidir dedim:) masraf yapmaya değer bir kadro... neyse saolasın;)

Teşekkür ederim kardeş email adresine bakabilirsin...

Merhaba bende AMOEBA SCUD almak istiyorum bu resimdeki bisiklettim kaç inç olduğu yazabilirmisiniz 15,17 mı? şimdiden tşk....

abi kaça mal oldu acaba benimde kafamda hep bu bisiklet var çok hoşuma gidiyor acaba kaç paraya mal oldu sana

@someone74

selam
harika bir bisiklet toplamişsım
zevlerimiz uyuşuyo
bence 15inc kadro bir harika durmuş;)
aynı kadrodan bende düşünüyom:D :D :D

bisikletin üzerindeki pedallar shımanonun bmx bisikletleri icin geliştirdiği yanlış hatırlamıyorsam 98 de piyasaya sürdüğü dx pedalları cok sağlam bir yapıya sahiptir ve en sert darbeler karşı koyması icin tasarlanmış bir pedaldır benim bir önceki kullandığım pedallar

güzel bisiklet.. güle güle kullan ama bu maşa bu kadroya gitmemiş mi ne?? bi acayip duruyo.. dikkatine

Uzun bir süredir sayfaya giremiyordum kusura bakmayın artık;
amoeba_scud @ resimde gördüğün 15' dir. Malesef 15,5-16.5 gibi bazı değerler yok ama benim gibi şanslılar açısından sorun yok.
tour.de.frans @ bana maliyeti 1350 $ civarı geldi. Ancak bu miktar zevke göre artar veya azalabilirde.
rahmankarataş, gürkan @ teşekkür ederim. Trek 6500 SLR'ımdan sonra almaya değecek ve parasını hakeden bir bisiklet olduğunu düşünüyorum.
yavuzicmez@ haklısın bu maşa bu kadroya pek gitmiyor ama benim gibi maşa bakımını sevmeyenler ve kazada sistem dağıtanlar için ilaç gibi. Üst modelllere çok baktım ama bakım aralıkarı bendeki gibi uzun olanına henüz rastlamadım.
nirvana@ kullandığım pedalları aldığım yıllarda bmx ve DH meraklılarının çoğu almıştı. Bisiklette 98 den bu yana değişmeyen tek parça odur, iyi yakalamışsın :) Artık ba yaz CrankBrothers Smarty alacağım biraz sabretmem lazım.

Geri