Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

arkadaşlar v-brake uyumlu sağlam ve geniş jant arıyorum.yardım!!!

Oski'nin supra BH'ı v-brake ile kullanan o arkadaşı bnm.:D valla 3 ay oldu alalı bikere ayar çekildi hala sapasağlam bnce supra bh al derim fiyatıda çok uygun.bu arada bnm göbek 36'lık supra bh 32 delikli ama süper oldu :D

Scudo
elimde vuelta çemberli acera göbekli jant seti var çok sağlam msn de grslm

Kardeşim istersen biraz daha bekle Kaçkar Bisiklete Supra D'ler gelicek.Onlardan alırsın Bh'lara göre çok daha sağlam bi cant. :)

@cyclist_43

şu anda bendekilerde vuelta ama çok ağır olduğu için değiştirmek istiyorum. yoksa oda sağlam jant yani.... şimdiye kadar yapmadığım kalmadı üstünde banamısın demedi..

@tektekerali

peki v-frenle kullanıldığı için herhangi bir sorun çıkarıyor mu?
mesela;frenlerde iyi tutmama/kaçırma(özellikle ıslak havalarda),ses(ötme),jant yüzeyinde soyulmalar...:bilmiom: :rolleyes:

yağmurlu havayı bilmiyorum ama soyulma falan yok ilk günkü gibi

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Bende arkadaşların söylemlerine uyup,bh çemberi v-brake le kullanan bir arkadaşın bisikletini kullandıktan sonra kendimede aldım.Disik göbeğiyle topladım jantlarımı ilerde diske geçmeyi düşünüyorum çünkü.Ama ötme,soyulma,kayma olmuyor baradine pabuçlarla.Düzgün ayar yapıldığı sürece...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Saolun arkadaşlar cevaplarınız için...
Bende parayı hazırlayıp alayım bir çift bakalım:)

koraymalkoc kardeşim supra d ler gelicek demişsin ne zaman geleceği hakkında bi bilgin war mı (bi de fiyat konusu önemli olan:D)

Valla tarih bilmiyorum ama geliceğini biliyorum.Biraz bekleyin çok sağlam cant Supra D.

BH'lara göre çok sağlam ve daha kalın.

valla bende merak ettim bu jantı sitesinden baktım aynı kalınlıkları 2008 model falan ise daha kalın olabilir:)

walla bh ile aynı kalınlıkdada olsa olur ama yeterki gelsin :D

belki burası az da olsa yardımcı olabilir arkadaşlar:)

(link)

Geri