Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Artık karar verip almak istiyorum

Fahrettin

Üye
Tepki
33
Merhaba arkadaşlar aşağıda bütçemin el verdiği bisikletlerin karşılaştırması var aceba hangisini önerirsiniz. Eğer aralarında çok fark yok derseniz salcano 212hd alacağım.

Scudo
salcano 212 hd ile ilgili yazımı mutlaka okumanı tavsiye ederim kardeş.

• Beğen
Tepkiler: Fahrettin
XC750 veya 212HD

• Beğen
Onue bey teşekkürler konunuzu okudum ve 212hd soğudum diyebilirim. Yeni tablo aşağıdaki gibi oldu. Birde sormak istedim bir şey var shimano viteste alivio mu yoksa aceramı daha iyi? Önerilerinizi bekliyorum.

CR-X'in vitesine alivio/acera demişler. Bu modelin değişebileceği anlamınamı geliyor?

Alivio Acera'nın bir üstü..

• Beğen
Fahrettin bey son listenizde carraro 436 daytona'ya da yer vermişsiniz listede vites siztemi alivio yazıyor ama 436 daytonanın arka aktarıcısı deoredir yani deore>aliviyo donanıma sahiptir.
(ben gecen sene almıştım 2012 lerde donanım değişiklşigi yapılmadı ise tabi.)

• Beğen
Kesinlikle Carraro lara bak. Donanım olarak daha üst seviyede olan bir model. :)

• Beğen
Teşekkürler arkadaşlar daytonenin arka vitesi deore 436 almaya karar verdim. İnternette güvenip alabileceğim bir site verebilirmisiniz.

fahrettin nevşehirde satan yer yokmu yaw :) karabüktede yok sen bi site bul al bakalım bende seni takip ederim

Onu al bunu al demek yerine daha somut örnekler verip, tavsiyelerde bulunursak daha yardımcı olabiliriz. Bu bisikletleri kullanan arkadaşlar iyi kötü deneyimlerini paylaşsalar çok güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: karakocak
Daytona 436 çok isabetli seçim. Kayseri Erciyes bisikletten çok ucuza alabilirsin 850-900 civarına... 2 arkadaşım 1 ay evvel 850 tl. 7 ay taksit ile aldılar...

• Beğen
Geri