Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

aşkım benim katlanır modelim hoptown 5 btwın

Scudo
kısmetse yakında hız sayacı ve arka portbagaj eklenecek ....

bu videoda katlama şekli ......

(link)

hızla nüfusu artacak bu türün :)

hayırlı olsun... iyi pedallar

Hayırlı olsun. Kullanımı hakkında yorumlarınızı bekleriz.

güle güle kullanın ülkemize satışı var mı?

fiyatı nedir acaba?

@Cenk DEMİR

hemen cevaplayayım .bu bisikleti kullanma yaşı yok .7-70 kullanabilir .frenleri mükemmel .katlanması kolay .düz yol ve yokuş aşağı performans çok iyi.sadece dik yokuşlarda lastik ebatları küçük olduğu için zorlanmaa yapıyor .vitesi olduğu halde 1. viteste bile özellikle dik yokuşta sıkıntı yapıyor .yani bu bisikleti alacak kişi yokuşa kendini fazla atmayacak .düz yol biskleti diyebiliriz

@ulaş kaya

decatlondan aldım .fiyatı 800 tl .500 tl olan bfold modelide var .ama bunun kasası 5 yıl garantili ve daha sağlam ..

tekrardan hayırlı olsun.

Kazasız sürüşler dilerim.

eğer katlanır bisiklet ile dik yokuşu rahat çıkıyorum diyen varsa ya yalan söylüyor yada bacakları çok kaslı derim...

Aslında yokuşta zorlanma sebebi (söyleyeceklerim en azından hoptown 5 için geçerli) viteslerin dişli oranlarının torktan ziyade hız üzerine kurulmuş olması. Bir dağ bisikletinin 1. vitesi ile katlanabilir bir bisikletin 1. vitesi arasında ciddi sertlik farkı var. Katlanabilir bisikletlerde genelde 7 vites var fakat bu sayı düşük gözükse de pedal çevirme/teker turu oranlarının düşük olması sebebiyle yeterince hız sağlayabiliyor fakat 1. vitesteyken bile dağ bisikletlerindeki hemen hemen 4-5. viteslerdeymişsiniz gibi oluyor.

@Doğaç MİRZA

aynen kardeşim eskiden bende dağ bisikleti vardı konumundan dolayı bu kadar zorlanmıyordum .ama katlanır bisikletin tadı bir başka

Hayırlı olsun,renk çok iyiymiş bu arada. Bende bfold la bunun arasında kaldım.. :)

@Furkan-B

aslında ben bfold alacaktım 500 tl ye ama hanım inceledi sen 90 kilosun hoptown daha sağlam dedi....ayrıca 5 yıl garantisi var hoptown modelinin .

katlanır bisiklette keşfettiğim bir şey üzerine aksesuar ekleyemiyorsunuz .çünkü katlanmayı zorlaştırıyor

bir dağ bisikleti bir hibrit bir de katlanan dahon sahibi olan biri olarak söylüyorum
24 vitesli dağ bisikletimden daha iyi tırmanma yeteneğine sahip bir yedi vitesli dahonum var
hibrit bisikletden kısmı bir güç kaybım var
katlanır bisikletle daha az tırmanma yeteneği var demek için önceki bisiklete bakmak lazım
katlanan bisikletin çok farklı özgün bir kullanımı var tarif edilemez bir keyif
bisiklet dünyasının mini cooper works ü diyebilirim

b fold ile hoptown arasında kalan kişiler kadronun hiten çelik ya da alümınyum arasında seçim yaptıklarını bilsinler
her ne kadar katlanır bisikletin en iyi markaları (brompton , bike friday) çelik kullanıyor olsa da b twin in çelik işciliği alüminyuma tercih edilebir
b fold oldukça ağır bir bisiklet

yukarı çıkışlardaki sorunum gün geçtikçe azalmaya başladı .kaslar göreve başladı....

bu arada bu ürün şimdilik türkiyeye artık gelmiyor .yerine tilt 5 ve 7 geliyor

Geri