Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Avrupa Sahil Yolu (Sariyere Doğru)

merhaba, bu pazar napalım arkadaşlar, ben doğrudan belgrada gitmek istiyorum, tabi yağmur olmazsa, belgradda buluşalım mı sabahtan, bi grup sahilde binebilir, sonra belgrada gelir; bi grup da direk belgradda buluşabilir ama o zamanda birbirimizi bulamayız büyük ihtimalle:)) ben arazide binmek istiyorum bu sefer, gidiş-dönüşü bisikletle yaparsam çok yorulurum, neyse ne tavsiye edersiniz gelmek isteyen var mı?? bir de ben gelemesem bile isterim bi pazar gezisi daha yapmamızı bu pazar, tek tük sesler geliyo nerdesiniz arkadaşlar

Scudo
selam elif,
güzel fena fikir degilde aklından gecen buluşma yeri saati nedir?
nesetsuyunun orada buluşulur sanırım.
birde ben gene sahilden gelirim.

merhaba, şimdilik sabah 10 olsun mu neşet suyunun orda, geç mi nasıl uyar mı yoksa

herkese selam,
geçen haftaki gibi pazar günü sabahı avrupa sahil yolunda bisiklete binmek isteyenler var mı? 8.30 da beşiktaş barbaros meydanında buluşalım?
serkan
0 535 2325626

selam elif eğer arkadaşlarla buluşabilirsem en erken 10.45 gibi orada olabilirim sanırım.

selam herkese,
uzun süredir görmediğim bir misafirim gelecek pazar günü hem de sabahtan ... sansızlık :(
cok istiyordum halbuki

Selam Millet,
Bu hafta ne yapıyoruz. Teşekkürler.
Tarık

Selam,

Yarın Avrupa Sahilde kimse olacakmı ? Hava iyi olacak gibi. Ne dersiniz ?
Sabah 8:30 da Barbaros parkında buluşalımmı ?

Sevgiler

Tarık

'' Yoldan Çıkın ''

ben de belgrad olursa gelmek isterim fakat nete girme imkanim olmadigi icin sadece simdi yazabiliyorum, gelismeleri degisiklikleri cebime msj yollarsaniz sevinirim.
ben kadikoy'den katiliyorum ve karsida bildigim yerler sinirli oldugu icin ya besiktas iskelesinde ya da neset suyu denilen yerde hep yavas akan bir cesme var orda olabilirim.
cep: 0532 2403627

slm karacuka ben'den eyü'te oturuyorum eğer pazar günü geziye gelirsen beraber gidelim mi? samatya'dan gidiyormuşsun bizimle sirkeci'de tren garının önünde buluşabilmemiz mümkün mü? eğer buluşur ve oradan beraber gidersen benim bisikletin kırmızı mtb senin bisiklet ne renk? bende seni bisiklet'ten tanırım oradan beşikta'a geçeriz.benim cpe tel 0536 663 46 67 bnir şey olursa ara

Herkesi Pazar Günü Beşiktaş Barbaros Heykelinin Orada Buluşalim Ve Belgrad'a Doğru Pedallara Yüklenelim Tarik Bey'in Dediği Gibi

Yoldann çikiiiinnnn!!!!!!!

Selam,
Yukaridaki satirlari okuyunca gozlerimde yaslar belirdi.
Grupdaki amac ayni anda ayni yerde olabilmektir. Sadece ayni saatte toplanip yolda dagilmak degildir. Eger hizli arkadaslar yavaslari beklemeden vede arkasina bile bakmadan gazlayip gidiyorsa o zaman bisiklet sevdalisi olup yavas gidiyor olan arkadaslarin hevesini kursaklarinda birakmak oluyor ki bu gercekten hos degil.
Dikkat ettimde, ben, yas orani olarak sizlere oranla biraz buyuk kaciyorum, vede yavas oldugumu da biliyorum. Yazilariniza ozenip, " -Bende Avrupa yakasina katilip destek versem mi " gibi dusunuyorken Oguz arkadasimizin basina gelenleri okuyunca tabiri caizse bir anda DOiiNGG oldum. Ben en iyisi Bostanci sahilinde duz ayak yolda sagdan sagdan bisiklete binmeye devam edeyim.

+1 aynen katılıyorum turhana.
Anadolu kısmındaki turda bazı arkadaşlar (kendilerini bilirler) gruba çaktırmadan kollama görevine sahiptirler. 4 kişi kadar. genelde ikisi en önde ikisi en arkada olur ve çaktırmadan kendi aralarında yer değiştirir dururlar. Grubun hızını ayarlarlar. Birisi bile geri kaldımı onu bekler hatta beklemek yetmez yanına gider alır gelirler. Bizim tarafta işler böyle yürür.. Bence olması gerekende budur. Grup bu şekilde olur. 35 kişiyken bile gece bunu yapabiliyorsak avrupa tarafıda yapmalı bence... Bunun nasıl olduğunu görmek istyeyenler CSG'nin carsamba geceleri gezilerine bir gelip sonra karsıdakı gezılerdede aynısını uygulayabılırler derim.

Sevgilerimle...

selam turhan,
biz avrupa yakasındakiler olarak sizlere imreniyoruz. bizim sizin gibi boş bir sahil yolumuz yok ve de olmayacakta.. gruptan kopma konusuna gelince. grubun önünde grubun gidecegini yeri tayin ederken gerekirse bekliyordu. oğuzun olayında ise düz toprak bir inişte bir yol ayrımında arkadaşlar bekliyorlardı. bende hemen onun arkasındaydim. ben yol ayrımında bekleyenleri görüp devam etmedim. ama oguz görememiş. emre arkadaşımız oğuz geri gelir diye beş dakika orada bekledi. daha sonra gruba yetişti. burda eksikliğimiz oğuzun yanında telefon olmamasıydı. bundan sonra katılanların telefonlarını böyle bir olaya karşı alacağız. merak etmeyin.
görüşmek üzere

Merhaba, grup aktivitelerinde eger mumkun ise telsiz kullanmak oldukca ise yariyor. Son donemlerde telsizlerin (lisanssiz) fiyatlari oldukca makul seviyelere indi. Grup icerisinde en azindan iki telsiz bulununca (grup lideri ve kuyrukta) tum grup es gudumlu olarak hareket edebiliyor. Duruma gore grubun liderine aksakliklar yada geride kalanlar bildiriliyor o da onden tempoyu yavaslatiyor yada grubu durduruyor. Ozellikle uzun yolculuklara cikacagim zaman telsizimi mutlaka yanima alirim. Telsizin bir avantaji da ozellikle yan yana gidilemeyecek yollarda sohbet edebilmenizi saglamak. Imkani olanlarin birer telsiz edinmesi emin olun oldukca yararli oluyor.

dostum ,bu zaman kadar hiç aklıma gelmeyen müthiş bi fikir bu... ;) bi telsiz edinmeli hemen..tşk ler

Arkadaşlar meraba sizlere 20 şubat pazar günü yapacağımız turdan haberdar etmek istiyorum.Buluşma beşiktaş barbaros parkında olacaktır.Saat kesin değil ama 10 da duşunuyoruz kesin gelmek isteyenler avrupa yakasında tur konusunun içine mesaj atsınlar. bekliyorum .

hava kötü olacak ama cumartesi sabahı yağmur yağmıyor olursa sarıyere doğru gitmeyi düşünüyorum. canı isteyen varsa haberleşelim :)

Geri