Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

avrupa yakası çarşamba turları

Sanırım boyle bir proje icin havaların biraz daha düzelmesini beklemekte fayda var. Ayrıca toplam rota yaklasık 300 km civarında olacaktır (Gidiş - Dönüş)
Şimdilik beni aşar :D Ciddi hazırlık lazım boyle bir is icin yaw...

Scudo
zaten mesela diyorum. 300 kilometre kim ben kim. biraz zihin jimnastiği yapalım bu tarafta yapılacak bir tur hakkında.

benim vaktim müsait olursa seve seve 300 km giderim...ama iii bi planlama gerektiriyor bu iş...

arkadaşlar gelin bu haftasonu topluca buluşalım avruplalılr bir yer belirleyin biraz atraksiyon yapalım yahu paslanmışız anadolu yakası yapıo da biz niye yapamıyoruz bu turları kafayı yiycem ya yalnız dolaşmaktan ?????:S

valla ben haftasonunu bekleyemiyen demin ben bugün 68 km yaptımda çarşamba günü saat 12-1 gibi çıkıyorum akşam saat 5 'E kadar turluyorum. isteyen bana takılsın..

irtibat için ;
avea:0555-718-95-45
turkcell:0536-663-46-67

okul var, iş var. haftaiçleri topluca tur yapmak için BENCE uygunsuz.

arkadaşlar gelin bu hafta pazar günü eminönün'de sabah toplanalım hem tanışma olur ve ne yapacagımıza karar veririz böylelikle ilk adımı atmışoluruz nedersiniz boğazadoğru pedallar mola sırasında ne yapacağımıza karar veririz

Olabılır hafta sonu emınonunde toplanabılırız..

Ben zaten ıdmanları..zeytınburnu sahıl-emınonu ne kadar performans yapıyorum...gelmemde sakınca yok ordan da Tarabya tarfına dogru kayarız.:)

saygılar

Arkadaşlar ben bugün , sizlerden birimiydi bilmiyorum ama
yeniköy- beşiktaş hatında ortaköyde 2 kişi olmak üzere bide kuruçeşme civarında 3 arkadaş gördüm.Hem bana kıyasla oldukça ekipmanı tamam ve
bisiklete ilgili arkadaşlardı. Dolayısıyla Avrupada bisiklete binenler var hemde çok.Ben 2 yıldan sonra ilk kez böyle bir gezi yaptım.
Ama gözlüğüm olmadığı sert rüzgar ve kavak ğaçlarından etrafa saçılanlardan dolayı sonu iyi olmayan bir gezi yaptım. Çok zevkliydi.

Bisiklet yolu istiyorum hemde çok !!!!!!!!!!!

Pazar gunu gezı var ıstersen gel..

Grub kalabalık olucak.sırkecı de bulusulcak hemde y,tanısmış oluruz..

saygılar

Geleceğim
Mesafe hakkında bilginiz varmı.
40 km falan galiba ???
Gidiş dönüş 80 oluyo herhalde.

sirkeci 9:30

görüşmek üzere

ben gelirim....
bakırköylüyüm...
hertürlü organizasyona akşam en erken 7:30 da başlanması şartıyla katılabileceğimi düşünüorum..

görüşmek üzere...

Geri