Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ayda kaç kez sinemaya gidiyorsunuz?

Ayda Kaç Kez Sinemaya Gidersiniz?

• Toplam katılım
    68

oyyy adamdaki zevke bakkk... Mısır pırpırlamak nasıl oluyor yaf anlamadım :D ee yani ben sinemaya gitmiyorum hiç hem de.. Ne gerek var.. Evde misler gibin oturur izlerim.. Çok yakında projeksiyonumda geliyor, ses sistemi ile birlikte, o zaman değmeyin keyfime :D

Ankara' nın güzelim klasik sineması Akün kapandıktan sonra bi daha gitmedim diyebilirim.. Ahhh Akün Ah... Seninle izlemiştim Özgürlük Savaşçılarını, Seninle izledim Titanic' i, seninle üzüldüm ölü ozanlar derneğinde, seninle güldüm Ah mary vah maryde... Keşke kapanmasaydın Akün....

Scudo
heeheh:D enes iyi güzel de..sinemanında havası başka yaw..arada birde sinemaya gitmeli;)

Vizyona giren özellikle yerli yapımları kaçırmamaya çalışıyorum.Ortalama ayda 1 kez sinemeya gidiyorum.

yaw param oldukça, ayda bir kere neden aynı maddede geçmiş.. :rolleyes:

ben memur adamım, ayda bir gidecek kadar bile para ayıramadığım oluyor.. :(

dolayısıyla sadece param oldukça diyorum.. :bilmiom:

Yaa arkadaşlaryapmayın yaaa!
Pazar sabahı, sevgilinle gidip şöyle rahat ve güzel bir salonda (mesela Acıbadem Tepe Cinemaxx'ı öneririm ) film seyrettikten sonra, üzerine güzel bir yemek yemekten daha güzel birşey ne olabilir. Aaa bir de film seyrederken içilen aromalı bir kahve ve yanında çikolatalı kurabiye
Mutlaka yapın...

sinema nedir?abi o dediğim şeyler yüzyıllar önce vardı.

yazan=çağatay
yıl=3500

Sinemaya elimden geldiğince sık gitmeye çalışıyorum. Sinemada film izlemenin keyfi başka yerde yok. Kendime ait şöyle salonu 100m2 lik bir villaya sahip olabilirsem sırf arkadaşlarımla film izlerken dilediğimiz şeyi yiyip içebilmek için iki sıra koltuklu bir mini salonu da binanın biryerine eklemeyi istiyorum doğrusu. Başka memleketlerde isteyen birasını bile yudumlayabiliyor sinemada ama malesef burada içerde kola bile içmek yasak.
Yazlık sinema Yalova'da da vardı ben küçükken ama malesef artık yok. Bir abimiz bu konuda üç dört yıl önce bir girişimde bulundu ama fiyatlar çok pahalı olacağından vazgeçtiğini üzülerek bize söyledi. Adamcağızın içinde kaldı, çocukluğundan bu yana sinemalarda çalışmış bir emekçi olarak en büyük hayali kendine ait bir sinemasının olmasıymış ama piyangodan para çıkıncaya kadar bir sinema sahibi olamayacağına kendini inandırdı sonunda.

Ben takip ederım .... ayda 2,3 kez gıderımm fılm me gore..
kafama yatarsa tabıı, guzel fılmler gelmıyor bazzen vızyonaa...:)

atraxionlu filmler için ancak sinemaya giderim .. örnegin fast and the furious üçlemesi üçündede sinemaya gittim.. mesela karayip korsanları. görsel efekti fazla olan için giderim ama genel olarak evde dvd seyretmenin keyfi bambaşka :)

abi valla iisiniz ya biz okuldaki derslerden dolayı + birde maddi olanaklardan dolaayı şu aralar gidememekle kendimizi avutuyoruz

ben ayda 2-3 defa giderim sinemamın keyfi başka yerde yok bence ev sistemleriyle alakası yok tamam kabul etmek gerekir çok güzel ev sistemleri varda sinemanın yeri ayrı

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
@bedo

Bende katılıyorum
Tamam ev sistemleri iyi hoşta sinemanın tadı başka
Özellikle Türk filmlerine desteğimizi esirgemeyelim
Türk sinemasının gelişmesi ve büyümesi için hepimiz destek vermeliyiz

• Beğen
Hayatımda hiç gitmedim gitmemde.(Kapalı alan fobim var:eek: )

beğendiğim yada hoşuma giden bi film vizyona girerse giderim zaten bu aralar kaliteli bi türk filmi vizyonda olmadığından yabancılarla idare ediyoruz

• Beğen
Geri