Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Barco Tekstil - Exuma Outlet

@Yusufclp doğru diyorsunuz, toptan mağaza olduğu için satış olmaz sanırım.

Scudo
Dün Bahçeşehir mağazasına gittim. Avmlerdeki giyim mağazalarına defalarca gidip hiçbirşey beğenemeyen ben 7 adet tshirt alarak çıktım. Ürünlerini beğendim. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Rocketman
Arkadaşlar yeni konu açmak yerine burayı hortlatayım dedim. Mağazaları Hâla Bahçeköy'de mi? İnternet sitelerinde göremedim bahçeşehir'i de. Ayrıca fiyatlar dükanda ne alemde bileniniz veya yakın zamanda gideniniz var mı? İnternet sitesinde bir bandanaya bile 100 lira fiyat biçilmiş sanırım internet fiyatları biraz yanlış :D
Ayrıca poc rapha gibi firmalara üretim yaptıkları yazılımış onların ürünlerini de satıyorlar mı hâla?
Bahsini ettiğim bandana : (link)

@Gixxer

Bu markayı bilmiyorum ama Buff markalı, çok amaçlı bandanaları tavsiye ederim. 50 TL civarına bulunabiliyor.

@Gixxer
Bahçeşehir bölgesinde outlet mağazası bulunuyor ve rapha, poc formalarınıda bulabirlirsiniz. Son alışveriş yaptığımda fiyat 150TL idi. Dışarıdan almak istediğinizde aynı forma 150 USD civarı fiyatlarla satılıyor.

• Beğen
Tepkiler: Gixxer
@cayboylu
AMAN TANRIM DİDİM! Yarın bi gidip bakmak farz oldu şimdi :D

@specific
elimde hali hazırda kullandığım 1 Buff 1 tane de markasını bilmediğim no name çok amaçlı bandanalarım var. Buff'un kumaş kalitesi no name'e göre daha iyi duruyor bir tane daha Buff alacağım sanırım

• Beğen
Tepkiler: cayboylu
Keşke izmirde de satış yerleri olsa burada 5 para etmiyecek formalar 300 türk lirasından başlıyor, exuma mağazasına giden arkadaşlar yetkililer ile görüşüp internet üzerinden alışveriş yapmak için site yapmalarını rica ederler ise çok müteşekkür olurum.

@Gixxer

Geçen hafta sonu POC askılı tayt aldım, mağaza hala yerinde ve ürünler harika :cool:

Yalnız gelecek sezon için anlaşma yapmadıkları için üretimin devam etmediğini ve şu an ellerindekiler bittiğinde yerine yenilerinin gelmeyeceğini söylediler.

Taytlarda Mavic ve POC var, formalarda Rapha çeşitleri de var. Uğrayın pişman olmazsınız.

Bu arada benim gittiğim mağaza Bahçeköy'de, ayrıca Bahçeşehir'de yerleri var mı bilmiyorum.

@Ahmet ERENN İnternet mağazasında o ürünlerin satılması imkansız gibi çünkü resmi olarak satmamaları gerekenleri satıyorlar orada. Markaların kulağına gitse kötü olur, @cayboylu'nun dediği gibi 150-200 dolarlık ürünü 150 tl'ye satıyor adamlar sonuçta.

@Cenk Akbulut
bi gideyim o zaman stoklar bitmeden ben :)
İnternet siteleri var ama orda kendi markaları olan exuma'ları satıyorlar. Gerçi exumalar da kaliteli araştırdığım kadarıyla

@Ahmet ERENN

otobandan yeni girneye girince sağ tarafta bir mağazada exuma amblemi var. fabrika ile iletişimleri varsa istediğiniz ürünü getirebilirler belki

Haftasonu Bahçeköy mağazasına gittik, 150 TL'ye 1 adet Poc askılı tayt, yine 150 TL'ye bir adet Poc jersey aldım. Poc formanın yurtdışı satış fiyatı 120-150 dolar arası 105 gram, tayt da oldukça hafif. Forma seçenekleri çok fazla var olmakla beraber Poc taytlarda seçenekler oldukça azalmış. Bu fiyatlara bu markayı alabilmek, çölde göl bulup yüzmeye benzedi:) Açık söylemek gerekirse Exuma'nın yüzüne bile bakmadım mağazada:)

Okuyan kadın sürücü var ise onların seçenekleri çok çok çok fazla, kısa tayt, uzun tayt ve farklı modellerde fazlası ile bulunmakta tavsiye ederim.

Bir not: Mavic erkek ve kadın tayt modelleri de fazlası ile var, Mavic kısa taytlar 125 lira, uzunları 150 lira. Mavic, taytlara pedleri tersten yerleştirmiş oradaki modellerde yani pedlere temasınız yok..

Merhaba arkadaşlar aşağıda linkte bulunan ürünü kullanan varmı tavsiye edermisiniz yada bu fiyatlarda başka Jelli kısa tayt önerisi olan var mıdır mümkünse 150 tl yi geçmesin kullanım alanı mtb. Yada yakında yol bisikleti deneme şansım olacak yol ile uyumlu da olabilir yolu beğenirsem mtb yi satıp yola gelmeyi düşünüyorum önerileriniz de mtb yada yol ile uyumlu olduğunu yazarsanız sevinirim.
(link)

Arkadaşlar exuma markası nasıldır forma ve tayt almayı düşünüyorum 3 al 2 öde diye bir kampanya yapmışlar sizce alınır mı kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

@tuna07 2 tane Exuma formam var. Kesimleri çok iyi olmamakla beraber (benim aldığım ilk seri formalarıydı, muhtemelen geliştirmişlerdir), kumaşları muhteşem. Muhtemelen ihracatını yaptıkları markalarla aynı kumaşları kullanıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Berke ve Tuars07
@Edip Dinçer bende sipariş vermeyi düşünüyorum. konularda çok fazla marka ismi geçmesine rağmen detaylı bir görüş bulamadım birde ölçü detayı fazla yok

Ölçü konusunda bir şey demek zor. Ben normalde XL giyiyorum, Exuma formalarda da XL oluyor, tek verebileceğim bilgi bu :)
@tuna07

• Beğen
Tepkiler: Tuars07
@tuna07
110 tl lik taytı aldım tecathlon un turuncu pedli taytı ile aynı sayılır kumaşı daha iyi olabilir ped farkını göremedim hatta seleye oturunca normal mi bilmiyorum ama kalça kemiklerine kadar gelmiyor jel ped kemikler açıkta kalıyor

@hakkında: ozaman pedi küçük gibi @Edip Dinçer sizin boy ve kg nedir acaba ben 1.78 boy ve 86 kg sizinkiyle bir kıyas yapar ona gore sipariş veririm

1.96m. boy, 94kg. Ama taytlarını hiç kullanmadım onu söyleyeyim, sadece forma :)

@Edip Dinçer kesimleri ve ölçüleri değişmiş gibi ben çok açıklayıcı olmayan tablodan xxl sanki olur gibi düşünmüştüm

Geri