Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başımız sağolsun (alpyese - Alper ESE) arkadaşımız vefat etti

A

Anonim

Silinmiş hesap
alpyese

Alper arkadaşımız, dün akşam İstanbul / Maltepe Velodrom pistinde sürüş yaparken, aniden fenalaşarak düşmüş. O esnada sürüş yapan diğer insanlar müdahale etmeye çalışmışlar ancak, ilk belirlemelere göre kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiş.

1 saat önce ailesi ile bizzat görüştüm. Evden tok karın ile çıktığını, yemeğin üstüne enerji içeceği içtiğini, kalbini gereğinden fazla zorladığını, düşündüklerini söylediler.

Velodrom pistinde Alper arkadaşımıza yardımcı olanlara, Alper'in arkadaşı olarak çok teşekkür etmek istiyorum. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve arkadaşlarına baş sağlığı diliyorum. Üzüntümüz büyük, hepimizin başı sağolsun.

Merhumun cenazesi, 06.05.2017 tarihinde ikindi namazında Bostancı Emin Ali Paşa Cami'sinden kaldırılacak.
Katılmak isteyen siz değerli dostlarına duyurulur.

115745 dosyayı görüntüle

Scudo
Allah rahmet eylesin, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum. çok genç, çok yakın, bizden birisiydi. üzüldüm.

Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin :(

Çok üzüldüm... Baş sağlığı diliyorum.

Gerçekten çok üzüldüm allah rahmet eylesin.

Başımız sağ olsun. Böyle anlarda insan üzüntüsünü tarif edemiyor. Ailesine, yakınlarına sabır dilerim.

Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar dilerim gerçekten çok üzücü

Başımız saolsun, çok iyi bir insandı. Mekanı cennet olsun. :(

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Başımız sağolsun...

Allah geride bıraktıklarına, anasına sabır versin. Allah rahmetini esirgemesin, çok acı ve erken bir ölüm ne yazık ki...

başımız sağolsun.. çok üzücü bir haber.. Ailesine sabır diliyorum.

son antremandaki kayıtları mevcut mu acaba? eğer nabız bandı da kullanıyorsa neden böyle ani bir kriz geldiği anlaşılabilir.

Genç yaşında vefat etmesi çok üzücü. Yakınlarına Allah sabırlar versin. Kalp krizinin sebebi enerji içeceği olsun veya olmasın lütfen uzak durun. Şekerin her türlüsünden kaçınmak gerek.

Allah rahmet eylesin.

bisikletle uzun ve yorucu yol yapacağınız günlerde sabahları bir aspirin almayı unutmayın her ihtimale karşı. kanı inceltir ve kalp krizi riskini azaltır. redbull gibi enerji içecekleri de sağlıklı değil. illaki içeceğim diyorsanız powerade gatorade tarzı şeyler için.

Hepimizin bası sağolsun ailesine ve yakın çevresine allah sabırlar versin. Çok iyi bir insandı.. Boyle guzel insanların kaybı acımızı kat ve kat artırıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
:( Allah Rahmet Eylesin

Sevenlerinin başı sağolsun, ailesine sabırlar.

Geri