Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başımız sağolsun (alpyese - Alper ESE) arkadaşımız vefat etti

Allah rahmet eylesin.Mekanın cennet olsun.

Scudo
Abov basimiz sagolsun cok üzüldüm ya.

@Osman Tuğrul Bey, size katılıyorum. Bir vefat haberini ve acısını paylaşan insanları bölmek güzel olmaz.

Bu üzücü haberde düşünülmesi gereken ve her bisikletçiyi ilgilendiren ne yenir ne içilir gibi konuları ayrı bir başlıkta tartışmak, bu sebeple daha doğru olacaktır.

Abov basimiz sagolsun cok üzüldüm ya.

Gerçekten de çok üzüldüm. Acımız büyük. Allah'tan rahmet, yakınlarına metanet dilerim.
Saygılarımla.

Çok üzüyor özellikle de daha önce iletişime geçmiş olduğunuz birisinin ölmesi.Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

@srdrmrs

(link)

Strava sayfası bu dünkü 16 km antrenmanı var. Sanırım o esnada olmuş olabilir.

Allah rahmet eylesin. Kendisini Canyon forum konusundan tanıyorum. Toprağı bol olsun...

Acı bir haber malesef. Sevenlerine sabır dilerim

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm bu habere

İnanilmaz saskinim, olayin gercekligini tam anlayamadim hala. Erdal, arkandan agir agir gelip 200 KM'ler cikardigimiz tas gibi adam bisiklet ustunde nasil boyle olur yahu? Gencecik insan.

Bisiklet sporuna geri donup beraber surmek istedigim kalbi tertemiz bir insandi. Karakter olarak cok tanimaya gerek duymadan Alper'in gercekten o tertemiz insanlardan oldugunu aninda anlardiniz. Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun.

Çok iyi bir insandı gerçekten :(Allah rahmet eylesin. Ailesine baş sağlığı ve sabır diliyorum.

@ilberto
O kayıt velodrom'a geliş kaydı. Sonrasında velodrom'da açtığı sürüş muhtemelen garmin'de duruyor.

@drumbanger

Ata ne diyeceğimi bilmiyorum, Alper ile turladığımız, oturup sohbet edip yemek yediğimiz o güzel günleri unutmayacağım.

(link)

Allah rahmet eylesin. :(

Allah rahmet eylesin :( Hepimizin başı sağolsun.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Kendisi daha dün akşam foruma giriş yapmış... Çok üzüldüm. Başımız sağolsun. Buradan ailesine ve sevenlerine taziye dileklerimi iletiyorum. Allah rahmet eylesin.

Çok yazık..
Camiadan biri olunca daha da etkiliyor insanı..
Mekanı cennet olsun...

Geri