Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başımız sağolsun (alpyese - Alper ESE) arkadaşımız vefat etti

Allah rahmet eylesin... geride kalanlara sabir versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Scudo
Allah rahmet eylesin.. Geride kalan ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Gerçekten çok zor diyecek söz kalmıyor, mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabırlar versin..

çok üzücü..
Allah rahmet eylesin.
Ailesine, sevdiklerine baş sağlığı ve sabır dilerim.

Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun, ardında bıraktıklarına da sabır diliyorum... :(

İstanbul'da yaşarken Kartal'da tanışmıştım Alper arkadaşla. Yeni hatırladım bunu.
Yemekle içecekle ilgisi olmayabilir. Her ölüm gibi bu da çok erken oldu. Çok üzgünüz.

Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cok uzucu ve dusundurucu
sonuçta bisiklet sporunu yapan herkesi endisendiren bir durum
ailesine ve yakinlarina sabirlar diliyorum

Alper arkadaşı yolcu ettim :((( Allah geride biraktiklarina sabirlar versin :(( bir eş ve 2 yasinda bir çocuk :(( Işıklar içinde uyu. Ruhun huzur bulsun pedaldaş..

@NEVRES KME

Nevres Hanım geldiğiniz için sağolun. Alper kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Her ölüm zor hele ki genç yaşta olunca insanı daha çok etkiliyor.

@Erdal Yılmaz

ALLAH sıralı ölüm nasip etsin.
Forum ve bisiklet camiasinin başı sağolsun.
Herkese sağlıklı günler olsun.

Kendisini tanımasamda Allah rahmet eylesin..

aramızda kardiyolog varsa daha iyi bilir "idiopatik hipertrofik subaortik stenoz (ihss)" veya "aort stenozu (aort darlığı)" gibi bir tanısı var mıydı acaba?

çok çok üzüldüm çok etkiledi bu olay beni. hele de evli ve 2 yaşında daha yeni baba demeyi öğrenmiş bir yavrusu varken ..

Allahım ne büyük acı. sen sabırlar ver sevenlerine ya rabbelalemin.

her zaman iyilermi ölür arkadaş ....

Ölüm gelince kelimeler tükenir ... Allah Teala keremi ve rahmetiyle muamele eylesin insaAllah

Allah rahmet eylesin, çok üzücü.
Ailesi ve yakınlarına Allah sabır versin.
Umarım gereken dersi bizler de çıkarırız saygılarımla.

Bugün cenazesine katılmak için öğlende cenazenin kalkacağı camiye gittim. Adli tıptan cenazesini vermedikleri için ikindi namazında kaldırılacakmış. Ben de ailesini ziyaret ettim. Babasıyla görüştüm. Çok zor bir durum. Ölümün yüzü çok soğuk. Geride kalanlara sabırlar diliyorum.

@Erdal Yılmaz Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Size de sabırlar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: CY3535
Geri