Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Beklenen Hussarım Bitti:Dyeni haliyle buyrun

torres_9

Daimi Üye
Tepki
160
Dyeni haliyle buyrun ama1 ay içinde daha süper olacak inşallah bi terslik olmazssa yeni jantlar yeni aynakol ve yeni furş yatakları ile değişimi başlatım inşallah allah nasip ederse 1 ay sonra allta imzama görülen kadroma kavuşucam

Resim
(link)

• Beğen
Tepkiler: Alperen
Scudo
yeni kadron ile hangi frenleri kullanmayı düşünüyorsun ??

Nokian'larin ve aynakolun muhtesem duruyorlar...
Yurtdisi baglantin saglam sanirim:)

Adamant gelince de Turkiye'deki ilk gercek trial olacak;)

Darisi isteyip de Turkiye'nin kisitli imkanlarindan dolayi alamayanlarin basina:)

Gule gule kullan...

Iyi gunler:)

Alican sende yurtdışından çıkmıosun :D sende alsana abi trial kadro, ozamanda taxide ayakta gitmek zorunda kalıcaksın :D

teşekkür ederim hepinize işte insanın eski sevgilisinin babası ithalatçı olunca:Dtaylandda arada 2 tane sıkıştırıyo:Dbakalım gelsin sinto disk fren kullanıcam inşallah hayallerim suya düşmez ama sonuçta eski kız arkadaşım şuanda ailesi ve kendisylede aram iyi olduğu için perşembe resimleri vericem tahmini 2 hafta sonra çarşamba günü elimde olcak

aaaaaa bi detayı unuttum:D arka rublem single speed ve kırmızı vites kullanmıyorum 1e7 kullanıyorum

değişim gerçekten güzel olmuş...
inş.gelecek olan trial kadroya psylo yu takmayı düşünmüyorsun.fren olarak ise magura Hs 33 daha iyi olur.tam bir trial olur işte o zaman...inş.istediklerine kavuşursun.

Psylo gorusune katiliyorum...Ayrica suandada Trial yapiyorsan eger seksende kullanmaya calis...

Duz masa ya daha kolay alisirsin;)
Ayrica bunny potansiyelin artar...:)

bilmiyorum psylo yu ya aslında takmayı düşünüyorum böle kendini aşmış şeyler süper oluyo:Do yüzden kadrolarımı bugun spariş ettim inşşallah 2 hafta sonra perşembe elimde:D

• Beğen
Tepkiler: mtbiker
Psylo yu takacaksan bos yere alma o kadroyu...Yazik birsey olur...:eek: :eek:

Trial abi bu...
Mumkun olan en dusuk burun gerekki, en yukari cekesin:rolleyes: ...
Psylo ki seksende 110 gibi duran bir masa;) ...
Bence yazik edersin kadroya...
Ve zaten o aciyi desteklemeyecektir...;)

Yinede seciminde kolay gelsin...;)

• Beğen
Tepkiler: torres_9
valla ben bızzat hergun goruom cok delı bı bısıklet olmus ama nazar degdı galıba kulagını kırdı bugun:D ama hakkını verıo kulak kırması normal ;)

Iste eger arkada disk kullnirsa tum trialcilerin ''yapmadigi gibi'' o zaman obur tarafa denk geldigindede kulak yerine rotoru egecek arkadas;)

Biz soyleyelimde...Soylemedi olmayalim...Al bir magura...Unut olayi ondan sonra...Muhtesem:)

alican abi biz bi msnleşek ya:Deklersen sevinirim:D street_,biker@hotmail.com
amacım caddebostanın en iyisi olmak her ne kadar çalışşamda saat 7den 12ye kadar çalışıyorum hareketleri iş çıkışı ama inşallah çalıştığıma değer çünkü bisikletime değer vermeyi çok seviyorum;)

işi bilen bellı oluo:D bende dedım ama dınlemıokı :D:D:D asi cocuk:D

Geri