Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Beyler Evil B Sizce amatörler için iyimi

timur41

Aktif Üye
Tepki
271
evet abilerim büyüklerim size bi sorum olacak ben salcano evil b alcam amatörüm daha bu işe yeni başlayacağım sizce iyimi

Scudo
daha önceki konulara bakarsan bu sorun hakkındaki bilgilere ulaşırsın diye düşünüyorum. fakat benim çevremde 2 kişi salcano evil b kullanıyor ve egolarını tatmin ediyorlar. ama tabiki bmx dalındaki arkadaşlarımın bilgileri benimkinden çok daha değerli olacaktır.
saygılarımla.

walla herks cok kotu dıyor cok agırmıs bnc 2. el marka bı bısıklet al we evıl b ler cok cabuk dukuluyormus
ama karar snn

VArmı Başka bilgisi olanlar çünki tavsiyelerinize göre alcam

kardeşim evil b alcagına git tahta satan bi yerden odun al onu sobada yak tabi bu işin şakası çok agır bi bisiklet ilk başlayanlar için bence çok kötü hiç bi şey yapamassın 17-18 kg luk bisiklet o

ne ile başlamalıym ya benim var kendim topladım bi bmx ama ani bazı parçalır dandik bayağı hafif onlamı devam etsem bilmiyorum ama evil b yerine ne almalıym

evilb ye 200 250 wericene birazdaha koy 400e 500 çok güsel bisikletler war evilb den bnce uzak dur
gerisi sana kalmış

evıl b alma bence eskı evıl bır bısıklet bulursan al fıyatıda uygun olur hem yada zevkıne gore bır bısklet topla kadıkoyde bmx parcaları satan yerler var ama ben tam bılmıyorum sende bmx alemıne hos geldın

evıl b yı sakın alma aldıgın bısıkletın fıyatı kadar masraf yapar belkı daha fazla, frenler tutmuyo benden demesi gt compe var 600 ytl cıvarına sıfır çok rahat bmx almanı tavsıye ederım

evil-b yanlıs hatırlamıyorsam 13.6 agırlıga sahıp bır bısıklettır. ben de yenı basladım evıl-b alıcam kadrosu cok hosuma gıdıyor mat sıyah yapıcam bıde :) ote yandan frenler pedallar ve peglerı deyıstırmen lazım peglerde +2kg lık bır bırım olustuyor sana 4x500gr olarak

• Beğen
Tepkiler: combo
Geri