Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bianchi off Nishiki on :)

Kardeşim buradan bir kez daha hayırlı olsun, daha birçok uzun tur yapacaksın yeni bisikletinle.
Yaz diyeti yaramış ve Bianchi selülitinden kurtulmuş olan bisikletin 3.5kg hafiflemiş, ne mutlu kurtulduğuna :)
Komutanlardan fırsat oldukça her türlü bilgi aktarmaya hazırım benim efendi, saygılı kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Scudo
Merhaba Berkay, o ağır Dragon'dan sonra senin için iyi bir hafifleme olmuş gerçekten. Sonrasında 170 km ile de hakkını vermişsin, tebrik ederim. Yeni bisikletin hayırlı, uğurlu olsun, güle güle kullan...

• Beğen
Hayırlı uğurlu olsun seni görünce herkes hemen tanır kaç kişi de nişiki marka bisiklet ingilizce tabirle uniq bir parça olmuş güle güle kulan

• Beğen
@QUX

Teşekkür ederim...

@Ercan Bayram

Bence de çok çok iyi oldu...Çok teşekkür ederim abicim biliyosun sen olmasan bu bisiklet bu halded olmazdı;) herşey için çok teşekkür ederim tekrar tekrar..

9'lu sistemin tamamlanması gerçekten harika oldu parçaların uyum soruu yok çok şükür canavar gibi çalışıyolar:)

Bakalım şu çok sıcak günler bir bitsin antremanlara başlarım:)
Sevgiler...

@athletic

İnşallah abicim;uzun tur sezonunu açtık hayırlısıyla:)
Bilgilerini paylaşmayı ne kadar çok sevdiğini iyi biliyorum o yüzden sık sık rahatsız ediyorum abicim :rolleyes:
Bende sana şimdiden hayırlı teskereler dileyeyim,allah sabır versin:)

@Daywalker

Çok teşekkür ederim darısı senin başına inşallah:)

@darkhan

Hiç bişey olmadı duruyo kaldırmaya üşeniyorum çok ağırda:D

Bakayım elimde bir sürü parça var tekrar bisiklet oluşturmayı düşünüyorum...Bir kaç parça eksik onlarıda tamamlayayım da 2 bisikletim olcak:)

@veterinerhekim

Çok teşekkür ederim...
Gerçekten çok nadir rastlanan bir bisiklet oldu :)
eskiside öyleydi türkiyenin en iyi geliştirilmiş bianchisiydi oda tekti:D
(çok mütevazi oldum galiba:D )

@bisikletletçi52

Saol kardeşim...Umarım çok daha iyileri senin olur...

@jerry_f

Saol gökhancım :)

Valla şimdilik alışma aşamasındayım:) ama eskisine göre kontrol daha kolay bunda tek tekerde :D

çok daha iyilerri senin olur inşallah...;)

Hayırlı olsun Berkay
uçmaya hazır bir kartal gibi duruyor maaşallah

• Beğen
@i.golge

Çok teşekkür ederim İslam,benzetmeni çok sevdim:)

@mcsergeant

Çok teşekkür ederim...Daha iyileri sizin olur inşalalh...

Berkay'cım çok iyi yapmışsın .. kadro da güzelmiş .... bianchiden sonra bu kadro tahminim seni fazlasıyla memnun etmiştir .. Şimdi kim tutar Berkay'ımı :rolleyes:

Çok doğru karar Berkaycım güle güle kullan:) :)

• Beğen
Önceki kadrodan sonra bayaa bi hafiflemiştir eminim. Kadroyu olur da boyarsan daha bi fiyakalı olacaktır kanımca :) Güle güle kullan dostum, daha iyilerini alırsın umarım

@Hasan Hakan Koç

Çok teşekkür ederim Hasan abicim ...
Gerçekten fazlasıyla memnunum şimdilik aslında 17.5 " olsa tam olucakmış ama olmadı 40cm sele borusu bulmaya çalışırım artık :rolleyes:

Saygılar...

@DragF5.user

OZ dostum saolasın yorumun için..
Boyamayı şimddilik pek düşünmüyorum ama ilerde mutlaka boyarım:) mat sihay yapmayı planlıyorum bakalım:)
İnşallah ilredede hepimiz daha iyilerini alırız..

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
berkay kardeşim hayırlı olsun sonunda istediğin gibi birşey dizmişsin :D allah kaza bela vermesin.güle güle kullan...

• Beğen
berkay söylenecek bişi yok(anladın sen onu:D)
güle güle kıllan kardeşim sen daha iilerinde layıksın.fakat bundan daha iisini toplayana kadar bu senin için en iisi.:D

• Beğen
@'[L.o.R.d

Çok Saol Resulcüm...
Gerçekten istediğime yakın bişey oldu ilerde güzel bir maşa aldığımda tam istediğim gibi olucak inş.

@elman_temel

Çok saol kardeşim...Anladım ben:D

Sende herşeyin en iyisine layıksın ve yavaş yavaşta elde etmeye başladın;) umarım daha da iyilerini alırsın...

Görüşürüzz

Güle güle kullan Berkay,kazasız sürüşler.Güzel olmuş gerçekten:)

• Beğen
Geri