Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bike24

5 Haziran'da ülkeye varan kargom halen daha gümrükten geçmeyi bekliyor. Ptt kaplumbağayı da geçti yavaşlıkta. Zaten maskeyi dağıtamayan kurum bakalım gümrükten ne zaman geçirip kargoyu dağıtacak.

Scudo
@ceycey84 benimki sizin sipariş yanında iyi kaldı bir haftada buraya geldi ama ilerleyiş yavaş tabi.

bilgilendirme için 13 Haziran'da verdiğim siparişimi bugün 30 Haziran'da teslim aldım.

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
5 Haziran'da ülkeye varan kargom halen daha gümrükten geçmeyi bekliyor. Ptt kaplumbağayı da geçti yavaşlıkta. Zaten maskeyi dağıtamayan kurum bakalım gümrükten ne zaman geçirip kargoyu dağıtacak.
Hocam gümrükte çok bekliyor ürünler. Bir de üstüne para alıyorlar yok açma bedeli bilmem ne. Madem hizmet parası alıyorlar, o zaman 2 gün içinde gümrükten çıksın ürün. İnsanları bilerek yıldırıp yerli kazıkçı satıcılardan alışveriş yaptırmaya zorluyorlar.

Hocam gümrükte çok bekliyor ürünler. Bir de üstüne para alıyorlar yok açma bedeli bilmem ne. Madem hizmet parası alıyorlar, o zaman 2 gün içinde gümrükten çıksın ürün. İnsanları bilerek yıldırıp yerli kazıkçı satıcılardan alışveriş yaptırmaya zorluyorlar.

Aynen öyle. Daha önce de defalarca alışverişim oldu hiç bu kadar bekletmemişlerdi. Bakalım bi sıkıntısı olmasında beklesin. Zaten aldığım 0,08TL'lik ürün :D

Bende yeni kask aldım bir arkadaşıma. Çabuk geldi. Sorunda yaşamadım.

Bike24 te vergiyi ptt ye mi ödüyorduk?

bike 24 kayıt olacağımda c /o ibaresi ne mahalle cadde falan yazıyoruz herhalde

bike24 den toplu alışveriş mi yapmak mantıklı yoksa tek tek mi? gümrük vergilerinde bir değişiklik vs oluyor mu?
2 lastik 2 iç lastik bir gidon bandı bir elcik siparişi vermek istiyorum

bike24 den toplu alışveriş mi yapmak mantıklı yoksa tek tek mi? gümrük vergilerinde bir değişiklik vs oluyor mu?
2 lastik 2 iç lastik bir gidon bandı bir elcik siparişi vermek istiyorum
her defasinda 20 euro kargo ücreti verirsiniz. ayrıca tek seferde 5 urun izin veriliyor.

Tr de vergisini nasıl hesaplıyoruz toplu fiyat olarak mı hesaplıyacağım yoksa birim başına hesap mı yapacağım birde vergi iadesi gibi bi olaya dahil oluyormuyum

@KOMA ikiside ayni olur. 10 tl lik 5 parcanin %18 i 9 tl dir. 50 tl.nin de vergisi 9 tl dir. Vergi iadesi kargo alimlarinda olmaz. Gidip almaniz lazım.

teşekkürler bilgiler için

bike 24 kayıt olacağımda c /o ibaresi ne mahalle cadde falan yazıyoruz herhalde

Almanya'da daire numarası diye bir şey yok. Siparişi verenin ya da mektubun alıcısının soyadına bakıyorlar zilde. Eğer siparişi verenin soyadı zildekinden farklıysa c/o kısmına zildeki yazanı yazıyor. Türkiye için daire no yazılabilir

04/08/2020 - 15:30:00Receive item from customer (Otb)-/-Germany (Yurt Disi)
06/08/2020 - 07:20:00The item was forwarded to the destination country (Otb)-/-Germany (Yurt Disi)
06/08/2020 - 12:50:00Send item to customs (Otb)-/-Germany (Yurt Disi)
06/08/2020 - 12:52:00Record item reason for retention by customs (Otb)-/-Germany (Yurt Disi)
Kargom 9 gündür bu şekilde bekliyor acaba sıkıntı mı çıktı?

177 euro luk siparşi geçtik ilk tecrübemiz bakalım neler olacak :D 2 lastik 4 iç lastik 1 elcik 2 gidon bandı

Back