Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletçi nelerden hoşlanmaz?

herhalde en çok bisikletin sadece küçük çocukların bineceği bişey olacağını düşünenlerden ve bu kadar para verilirmi diyenlerden en başta

• Beğen
Tepkiler: Zen.eren
Scudo
evde bisiklet konusu açıldığında genelde şu oluyor:

neeeeeeeeyyyyyyyyyy 1000-2000tl ye bisiklet mi alınır ? git o paraya motor murat131 serçe falan alırsın diyorlar.

insanlara bisiklet aşkını anlatmak zor iş

@enes savaş

trafik hergün keşmekeş hale geliyor,öyle diyenleri,ben en az 5 sene sonra göreceğim,insanlar bisiklet kültürünü bir türlü öğrenemediler,geçenlerde tura çıktım,bir genç;abi sen almancı'mısın dedi :) , daha nelerle karşılacağım merak ediyorum :)

@Ertuğrul

aynen kardeşim,bende duyduğumda afalladım :)

Bir bisikletçi varlığının tahammül edilemediği ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz, ancak umudunu da hiçbir zaman yitirmez. ((link))

Bugün bir düğün konvoyu ile karşılaştım, karşı şeritten geliyorlardı.Konvoydaki bir kaç serseri sürücü aniden benim olduğum şeride ataklar yapıp direksiyon kırıyorlardı.Yanımdan geçerlerken bildiğim en ağır küfürleri ettim bağırarak, duyacakları şekilde.İçeridekiler camlardan sarkarak " ne diğyon laaağğğnnn" diye bağıra bağıra uzaklaştılar.Geri de dönemedi daltaraklar. Safi zarar bu tipler, direkt gaz odasına yollayacaksın yada sabun yapacaksın.Başka bir işe yaramazlar.

Şimdi diyeceksiniz bundan sonra gördükleri her bisikletliye saldırırlar.Zaten saldırıyorlar, bir değişiklik yok yani.

bir bisiklete o kadar para verilir mi diyenler duyun bunları

Diyalog şöyle:
- "O kafandaki şapka nasıl öyle?"
- "kask!!! teyze o kask!!!"

@Ertuğrul

aynen, çoluk çocuk alışmamış, yabancı zannediyorlar. hello, how are you falan diyorlar. ben de merhaba abicim diyince şaşırıyorlar.
daha sonra abi kaç basıyor bu, kaça aldın gibi muhabbetler başlıyor

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan
şehir magandalarına karşı hazırlıklı geziyorum,ne olur ne olmaz,köpekler bile insan dilinden anlarken bazı insanlar benliğini yitirmiş oluyor,dikkatli olmak şart..

Arabayı önüme kıranlar mı dersiniz, yanımdan son sürat geçip bağıranlar mı dersiniz yoksa üstümdeki taytı görüp küfür edeni mi dersiniz hangi birini dersiniz ? Ülkem de bisikletli olmak zor iş cidden.

Çimlere açısıs takılmış fıskiyelerden yola akan su.
Çift şerit yolda bilerek bana yakın geçen otobüs
Cam kırıkları.
Yol hakkım olmasına rağmen beni göre göre ara yollardan çıkan araba.
Nesli tükeniyor ama apaçileri unutmamak gerek :)

@Mert Koçer

Zamanla alışacaklar :)

@Fatih Toraman

Evet katılıyorum. Çoğunlukla en sağdan gittiğimizden kedi-köpek cesetleri tam önümüzde oluyor. Özellikle de tam virajı hızla dönerken birden karşına çıkınca çok kötü oluyor. :(

@Tuğrul Tomba

yine o teyze kaskınızı şapka olarak görmüş :) ya bazı uzaylı görmüş gibi bakanlara ne diyeceğiz :)

@BerkayGürakın

Aslında biraz işleteceksin onları sende ingilizce konuşacaksın sonra bende Türküm kardeşim ne yabancısı diyeceksin en azından biraz eğlenmiş oluruz :) Sonra kaç basıyor muhabbetlerini sevmiyorsanız hadi iyi günler vs. deyip sprint atarak uzaklaşacaksınız :) Kendinize göre harmanlayabilirsiniz bu kalıbı, ben keşfettim :)

Geri