Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Forum uygulaması

Aradığımız açıklama buydu teşekkürler :D

Scudo
@Anonim
Tapatalkı sevmediğim için mobil sürümü kullanıyorum herşey güzel ama bildirimler için durum çubuğunda simge çıksa çok güzel olcak sadece bu yüzden mobil uygulamaya evet dedim ankette

• Beğen
Tepkiler: Kürşatt
@olympos

Bildirimler için, şu an için başka bir çözüm bulacağım inş. Yani uygulamalar devreye girinceye kadar orta yolu bulacağız bir şekilde :)

Wp 8.1'de ie kullandığımdan gerek duymuyorum lakin olması güzel olurdu bence. Her daim alternatifin olmalı yoksa başkaları senin alternatifin olup kozu ele alırlar..

• Beğen
Tepkiler: Kürşatt
@Anonim
uygulamayı heycanla ve sabırla bekliyoruz :)

Merhaba iyi akşamlar android markette gezerken aklıma bisiklet forum uygulaması geldi acaba varmı? yoksa bence olmalı çünki artık hemen hemen herkesin elinde akıllı telefon var tarayıcıdan girmek yerine uygulamadan girmek daha seri ve kolay olur şahsen ben böyle bi uygulama olmasını isterdim uygulama varsa kusura bakmayın bana katılanlar mesaj atarsa sevinirim iyi akşamlar

Tarayıcı bana yetiyor kullanım olarakta çok başarılı

Aslında olabilir ama bu seferde reklam sorunu ortaya çıkacak büyük ihtimalle yöneticiler uygulamayı ücretsiz yapacak buda beraberinde uygulama reklamını ortaya çıkaracak

Tarayıcıyla uğraşmak istemiyorsanız Tapatalk indirebilirsiniz. Şahsen benim işime çok yarıyor.

Bisiklet forumun mobil versiyonu gördüğüm en iyi mobil forum. Uygulamayı aratmıyor bence

Tarayıcı sorun çıkarttığı zaman ben de tapatalk a gidiyorum. Arada bir alıntı yaptığımda alıntının altına yazdığım yazılar klavyenin altında kalıyor ve yazdıklarımı göremiyorum. Yapacak bir şey yok artık.. :)

Mobilde mentionlama nasıl yapılıyor bilen var mı ?
Hep alıntılamak zorunda kalıyorum

@ahmtayd ekledim şimdi. Beğen butonu yanında hemen. Ben bunu mobile eklemeyi unutmuşum afedersiniz...

Rica ederim.

Uygulama yakında olacak inş. 2-3 sefer deneme yaptım ama 3 noktada sorun var. Üye girişi yapma, fotoğraf yükleme ve bildirimlerde sıkıntı oldu fakat öyle ya da böyle çözülecek. Bizzat üstüne gittiğim bir konu. Bitince özellikle duyurusunu yaparım zaten.

@Anonim
Uygulama androide heralde Windows Phone kullanıyoruz :)

@Anonim
Çok teşekkürler, harika oldu hocam :)

@Anonim
Alttada iPhone ile gönderildi yazıyor bi an düşündüm iPhoneum mu var dedim :D

Geri