Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet harika bir şeymiş

Scudo
aramıza hoşgeldin

ümit seni sanki dünkü organizasyonda tv de gördüm senmiydin bakiim o yakışıklı..:)

Kron çetesi yuh gerçekten çok kron oldu bizde bmx çetesi kuruyoruz o zaman :) özentilik olcak ama :) bu arada foruma hoşgeldin

foruma hos geldin ii vakit geçirmen dileğiyle

aynen sana katılıyorum eğer kullandığın bisikletle bir bütün olursan ekip ruhunu ve güveni hissedersen bakımını yapmaktan kaçınmazsan sonuçlarını en iyi şekilde görürsün.:)

@redeagle34

ewet yanı haklısın sen bısıkletıne bakmazsan oda sana bakmaz hiç ummadıgın bı yerde senı bırakı verır

@klavyem3

selam hoş geldın foruma

Merhaba arkadaşlar, Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği'nde okuyorum. Aranıza yeni katıldım bir selam vereyim dedim. Bende bisikleti ve doğayı seviyorum. Eskiden bisikletim vardı, şu an yok açıkçası ama almayı düşünüyorum. Forumunuzda gezilerinizide görünce iyice heveslendim :) İnşallah ilerleyen günlerde tanışırız ve birlikte gezilerede gideriz.

Tekrar görüşmek dileğiyle.. :)

• Beğen
Tepkiler: Banu B.
hoşgeldiniz forumumuza.çok güzel geziler yapılıyo.umarım sizinde bisikletiniz olur kısa süre süre sonra.sizide gezilerde görürüz...

ÇİFT TEKER TUTKUNLARI adına hoş geldin aramıza GÖKHAN öztürk cannondale

Hoş geldiniz.

dostlukların pekiştiği,bilgilerin paylaşıldığı sitemize hoş geldinizzz :)

Hoşbulduk arkadaşlar, birgün inşallah tanışıp, birlikte bisikletle gezmekte nasip olur. :)

merhaba.. aramıza hoşgeldin. ben de marmara mezunu olduğum için daha bir mutlu oldum. :)bizim üni den de birileri katılması çok hoş...
inşallah aradığın tüm şeyleri bulursun burda:):):)

ben de bir maramara mezunu olarak,
aileye yeni bir üyenin daha katılmasından duyduğum
mutluluğu belirtmek isterim.
ben bisiklet tutkusunu ve bisiklet konusunda öğrendiğim herşeyi
bu siteye ve her ne kadar tanışmasak da sitedeki dostlara borçluyum.
darısı senin de başına.

Hoşgeldiniz...
Herkes mezun bende marmara üniversitesini isteyen biri olarak selam vereyim bari:)

Geri